Pereiti į pagrindinį turinį

Vestuvinių ir proginių suknelių nuomos bei pardavimo salonas Vilniuje

Kaina: 65000 Eur
Skelbimas perskaitytas: 1514

Apie

Objektas: vestuvinių ir proginių suknelių pardavimo ir nuomos verslas bei salonas.
Veiklos terminas: 6 metai
Salono lokacija: Vilniaus senamiestis, patogus privažiavimas, viešas parkavimas.
Savininkas – vienas, uždaroji akcinė bendrovė.

Parduodamą verslą sudaro - 200 vestuvinių bei proginių suknelių, joms skirti aksesuarai, siuvimui bei suknelių taisymui/adaptacijai skirta įranga (siuvimo mašinos ir kt.). Internetinis puslapis (su turinio valdymo sistema). Facebook paskyra: 16.000 sekėjųInstagram paskyra: 1700 sekėjųTaip pat, perleidžiamos išskirtines atstovavimo teisės į daugiau nei 10 pasaulyje žinomų prekinių ženklų. Šio turto vertė yra apie 50 tūkst. eurų.
Veikla vykdoma 100 m2 nuomojamose, prekybai ir klientų aptarnavimui pritaikytose patalpose. Erdvės pilnai įrengtos ir funkciškai suskirstytos į prekybines, pagalbines (sandėliukas ir siuvykla) bei erdvų ofisą.
Salono prekinis ženklas yra rinkoje įsitvirtinęs ir valstybiniame patentų biure įregistruotas prekės ženklas. Salono reklama nuolat matoma tokiuose leidiniuose kaip „Vestuvės“, „L'Officiel“, „Žmonės“ ar „Moteris“. Iki šiol marketingo tikslais bendradarbiauta su Agne Jagelavičiūte, Indre Stonkuviene, Julija Žiže, Aiste Kabašinskaite ir žinomiausiais Lietuvos fotografais.
Salono darbo procesai yra sustyguoti, užmegzti ryšiai su geriausiais vestuvių srities specialistais Lietuvoje ir užsienyje, turimos išskirtinės bendradarbiavimo teisės su užsienio gamintojais, puikiai pažįstama rinka, sukaupta didelė patirtis ir žmonių srautas nuolat augantis – lieka tik visą tai perleisti į tinkamas rankas, kad salonas sėkmingai gyvuotų dar daug metų.
Verslo pardavimo kaina - 65 tūkst. eurų.

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai