Pereiti į pagrindinį turinį

PERKUU GROUP, MB

Kaina: 40000 eur
Skelbimas perskaitytas:

Apie

Parduodama el. parduotuvė www.izvalgyba.lt, veikianti nuo 2022 m. kovo pabaigos. Mes prekiaujame unikalaus dizaino marškinėliais, kariškais drabužiais, multifunkciniais įrankiais, turistiniu inventoriumi ir kitomis laisvalaikio prekėmis.

Mumis pasitiki žinomi prekiniai ženklai: HELIKON-TEX®, STARK SOUL®, MIL-TEC®, ART.MAS®, MHF®. Turime patikimus šių bei kitų prekinių ženklų tiekėjus iš vakarų Europos.

Mūsų parduotuvė jau įgijo savo lojalių pirkėjų ratą, o tai reiškia, kad naujasis savininkas pradės verslą su jau turima klientų baze. Tai puikus būdas norintiems įsitraukti į šią verslo sritį arba plėsti savo dabartinį verslą.

Parduotuvės finansiniai rezultatai (Eur su PVM):
- Apyvarta 2022 m. (per 10 mėn.) - daugiau kaip 147 tūkst., pelnas – daugiau kaip 26 tūkst.;
- Apyvarta 2023 m. (per 4 mėn.) - daugiau kaip 76 tūkst.;
- Bendra viso parduotuvės veikimo laikotarpio apyvarta: daugiau kaip 235 tūkst. Eur. Šiemet prognozuojama pasiekti daugiau kaip 250 tūkst. Eur apyvartą.

Ką tiksliai parduodame:
- El. parduotuvę, kuri yra Shopify sistemoje;
- Sandėlio likučius, kurių vertė daugia kaip 18 tūkst. Eur.;
- Soc. tinklų ir reklamos paskyras;
- El. paštų sąrašą – 8 tūkst.;
- Email marketing automations;
- Tiekėjų sąrašus ir prisijungimus;
- Visą reikiamą pagalbą ir konsultacijas perimant veiklą.

El. parduotuvė yra parduodama kartu su sandėlio likučiais. Jos kaina – 40 tūkst. Eur + PVM.
Ši parduotuvė yra puikus būdas pradėti savo verslą arba plėsti jau esamą verslą su pilnai veikiančia el. parduotuve, patikimais partneriais, tiekėjais iš vakarų Europos ir jau esamu pirkėjų ratu.

Jeigu esate susidomėję įsigyti šią sėkmingą ir perspektyvią internetinę parduotuvę bei gauti naudą, prašome susisiekti su mumis ir mes suteiksime visą informaciją, atsakysime į Jūsų klausimus bei aptarsime pardavimo detales.

Mes esame pasiruošę padėti tęsti verslą net tiems pirkėjams, kurie neturi didelės patirties su e-komercija. Suprantame, kad pradedant verslą internete gali kilti tam tikrų iššūkių, ir dėl to mes teiksime visą būtiną paramą ir konsultacijas.

Kontaktiniai duomenys:
El. paštas: info@izvalgyba.lt
Telefonas: +370 614 83700

Panašūs skelbimai