Pereiti į pagrindinį turinį

Pelningas papuošalų gamybos verslas

Kaina: 550
Skelbimas perskaitytas: 2505

Apie

Puslapis: http://goo.gl/TKA7lM , Facebook paskyra: http://goo.gl/HlNKCp

Pelno ataskaita iš Woocommerce sistemos:

http://s22.postimg.org/4ongyihlb/pelnas.png

Facebook reklamos išlaidų ataskaita:

http://s9.postimg.org/w48s5kh7j/fb1.png
http://s11.postimg.org/afgtm0k4j/fb2.png

nemaža dalis šios sumos buvo išvaistyta visiškai nenaudingai auditorijai (prastas target'inimas, buvo pagailėtą laiko pasidomėti komercija Facebook'e).

dėžutės be logotipo, tačiau yra lipdukai (5x5cm), kuriuos galima užklijuoti ant dėžutės ir gaunasi lygiai tas pats. Baltas logotipas juodame fone, nes peršviečiamu fono nei viena įmonė neapsiemė gaminti, kadangi juodos dėžutės, o ant jų baltas logotipas peršviečiame fone išsi'blur'intų. Tokių atvėjų būtų reikėję daryti šilkografiją kas man visiškai neapsimokėjo imant mažą kiekį.

Logotipas Facebook puslapio profesionalus (ne kažkoks užrašiukas ir keletą efektų). Gamintas Illustratoriu, tačiau pilnai palaikomas ir Corel'io.

Šiuo metu turimi gamybos veiksniai:

virš 300 metrų medžiagos (vienai apyrankei reikia 90 cm medžiagos) ir vieno metaliuko. Iš turimos medžiagos galima pagaminti nuo 300 apyrankių. Medžiaga atspari vandeniui, šalčiui, karsčiui ir t.t.t.t.t, pats nešioju senai)
~120 sidabrinių metaliukų (tikslau kiekio neskaičiavau, kažkur +- tiek)
40 auksinių 18K metaliukų

nuotrauka: https://goo.gl/wL7jm9

Medžiaga skirta apyrankėms buvo gaminta pagal užsakymą. Užmegzti puikus kontaktai su medžiagų bei metaliukų gamyklomis (pristatymas iš kito pasaulio krašto per 3 darbo dienas). Puikūs discount'ai. Pridėsiu katalogą su tester'iais, ~270 pavyzdinių jų produktų.

Pagaminimas vieno vieneto užtrunka 5 min., įgudus - 3 min.

Yra dar 11 spalvų. Nesukeltos į puslapį, nes prasta nuotraukų kokybė.

Unikalios. Pasaulyje tokias gamina dar vienas žmogus iš Vokietijos, tačiau konkurencijos nėra.

Excelio lentutė (kam įdomu galite pastudijuoti kiek kainuoja vieną vienetą pagaminti ir išsiųsti):
http://s12.postimg.org/uo5rg4eu5/pelnasgrynas.png
viena vieneta issiusti + pagaminti iki 1 EUR, parduodama po 12 EUR.

Šiuo metu turiu ~200 nuotraukų. Pusę jų neredaguotos (reikia apkarpimo (padarytą vadinamą crop'ą)). Darytos su CANON 40D 55-200mm objektyvų. Uzmegzta naudinga pažintis su žinomu fotografu, kuris galėtų apyrankes pafotografuoti savo studijoje vasario mėnesį Vilniuje. Jam padovanojau apyrankę.

Buvau užsakęs reklamą vienoje mokykloje (1400 mokinių): verbalinė reklama + reklama mokyklos stende prie įėjimo mainais už tai, kad mokyklai padovanoju 10 apyrankių, kurios bus skirtos gabiausiems mokiniams (bent jau taip buvo tartąsi, o kur panaudotų jas - ne mano reikalas).

Šiuo metu parduotą apyrankių web'e: 95+
Parduotų apyrankių "į rankas" (t.y. ne per tinklalapį): ~40
Padovanotų apyrankių: 10

Bendras pajamos virš 1700 EUR.
Išlaidos: 250-300 EUR

Facebook'e "patinka": 2100, visi surinkti naturaliai, labai lengvai renkasi auditorijai, jei parenkamos teisingos reklamos (jau minėjau apie tai)

Yra tinklalapis. Stovi ant Wordpresso ir Woocommerce plugin'o. Labai minimalistinis ir clear dizainas (Themeforest'e rastas). Jokių nereikalingų linkų ir t.t. Viskas optimizuota, kad vartotojas greičiau IR LENGVIAU įsigytų. Puslapyje panaikinta registracijos galimybė. Stovi ant UAB "Universalus sprendimai". Domenas + hostingas. Galioja iki 2016 m. pabaigos. Pilnai užtenka jų teikiamų paslaugų. Google Analytics rodo apie 25-80 unikalių per dieną. Paboostinus postus už kelis dolerius lankomuma šoka iki 200-260.

nuotrauka: https://i.imgsafe.org/df2daa0.png

Galima reklama Google AdWord'se, žiūrėjau, kad pagal raktažodžius susijusiais su "apyrankėmis" galima pasiekti apie 2300 paspaudimų per mėnesį.

Veikla buvo vykdoma pagal IV pažymą.

Yra sutartis su OMNIVA dėl siuntimo tarp paštomatų ir susimokėjimo gavus prekes. Pasiūlė kainą, kuri gerokai mažesnę nei privatiems klientams. Manau būtų galimybė perrašyti (neleisiu naudotis verslo klientų paslauga, kuri ragistruota mano vardu, adresu ir kt. asmeninę informacija) ją naująjam savininkui .

Gyvenantiems Vilniuje pristatau visus gamybos veiksnius ir visą kitą informaciją į rankas susitikus. Gyvenantiems kitur - kurjeriu. Gamybos technologijos taip pat pamokysiu.

+ pridedu nemažą emailų listą (visi studentai). Newsletter'ingas nebuvo naudojimas, kas moka ir žino kaip tai tikslingai panaudoti - go on.

Į susitikimus kai siūlysite iškart pagalvokite ar negalite to paklausti el. paštu, kiekvieno laikas brangus. Sutarus dėl pardavimo - galime susitikti, o pasikalbėjimams laiko nesiruošiu gaišti.

GALUTINĖ KAINA 550 EUR. Galime +-10 EUR paderinti. Tuo labiau atsipirks per mėnesį minimum.

Parduodu, nes gaminu kitokio stiliaus ir iš tauriojio metalo, tad konkurencijos nesukelsiu naująjam savninkui.

Panašūs skelbimai