Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodama perspektyvi baldų gamybos ir CNC frezavimo įmonė Vilniuje.

Skelbimas perskaitytas: 1955

Apie

Parduodama perspektyvi ir pelningai veikianti nestandartinių baldų gamybos ir CNC frezavimo paslaugų įmonė Vilniuje.
Įmonė įkurta prieš tris metus, ji įsikūrusi strategiškai patogioje vietoje, netoli miesto centro. Patalpos yra nuomojamos (patalpų nuomos sutartį galima tęsti toliau tokiomis pat sąlygomis). Patalpose įrengta signalizacija, dujinis šildymas, internetas, taip pat yra biuro patalpa, kurioje yra surinkti įvairūs gaminių bei medžiagų pavyzdžiai.
Gamybiniame ceche yra modernios CNC frezavimo staklės su dulkių surinkėju, gręžimo staklės, stalai ir visi įrankiai, reikalingi baldų ar reklaminių iškabų gamybai bei montavimui, taip pat įvairios furnitūros likučiai. Staklės pirktos naujos (prieš tris metus, kuomet buvo įkurta įmonė).
Šiuo metu įmonė teikia tokias paslaugas, kaip nestandartinių, korpusinių, vaikiškų baldų projektavimas ir gamyba (įskaitant fanerinių, MDF, LMDP plokštės, kt.). Gaminamos tiek vidaus, tiek lauko reklaminės iškabos ir šviesdėžės, atliekami jų montavimo darbai. Teikiama visų „plokštinių medžiagų“ frezavimo ir graviravimo paslauga (2D; 3D; nuotraukų, paveikslėlių frezavimas; kt.).
Įmonė turi daug pastovių klientų (užsakovų), yra sukaupta klientų kontaktų duomenų bazė. Įmonė yra žinoma, pagal Google paieškos raktažodžius reitingas yra aukštas, informaciją galima matyti pirmajame puslapyje. Taip pat yra internetinė svetainė bei aktyvus FB puslapis (informacija nuolat atnaujinama ir prižiūrima, yra sukelti jau pagamintos produkcijos pavyzdžiai su aprašymais).
Įmonėje dirba kvalifikuotų darbuotojų kolektyvas. Taip pat yra pasirašytos sutartys su tiekėjais (medžiagos perkamos su mokėjimo atidėjimu – palankiomis sąlygomis). Naujam savininkui kartu su įmonės turtu bus perduoti visi verslo kontaktai (klientų/užsakovų, tiekėjų, subrangovų), įmonės kontaktiniai telefono numeriai, domenas (tinklapis ir el. paštas, kontaktai), visa įranga, medžiagų ir furnitūros likučiai.
25000

Panašūs skelbimai