Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodama pilnai paruošta e-komercijos platforma www.botanikas.lt

Skelbimas perskaitytas: 1153

Apie

Prieš 2 metus įkurta elektroninė gėlių puokščių parduotuvė išaugo iki e-komercijos verslo, kuris šiuo metu siūlo ir pardavinėja ne tik gyvas gėlių puokštes, bet ir interjero detales (paveikslus ir kita).

Parduodamas "Botanikas" prekės ženklas kartu su elektronine platforma, soc tinklais (FB, IG, Linkedin, TikTok), Brandbook'o detalėmis ir atvirais dizaino failais. Lipdukais, vizitinėmis, gėlių įpakavimais (apie 300 įvairiausių pakuočių), paveikslais (5vnt), visomis nuotraukomis iš fotosesijų. Būtų perleidžiamos sustrateguotos Facebook Business Manager, Google Ads, Google Analytics, Shopify, Mailerlite naujienlaiškių platformos. Internetinė parduotuvė buvo kuriama atsižvelgiant į visas naujausias UX/UI tendencijas. Didelis dėmesys buvo skiriamas ne tik Desktop versijai, bet ir Mobile. Svetainė turi daug įvairių funkcionalumų ir kitų reikalingų įrankių el. prekybai vystyti. Visi atsiskaitymo metodai, galimybė įdiegti kurjerių įskiepius (pvz Ziticity, DPD ar kita.)

Viskas buvo kuriama naudojantis agentūros paslaugomis, buvo pasitelktos žymių influencerių paslaugos, profesionalūs skaitmeninės reklamos sprendimai (PPC strategijos, reklaminiai tekstai ir vizualai), organizuojamos profesionalios fotosesijos su modeliais. Partnerių kontaktai (sutarus abiejoms pusėms)

Šis verslas puikiai tiks tiems, kurie turi platų gėlių/augalų/interjero detalių ar baldų asortimentą ir nori pradėti vystyti prekybą internetu. Taip pat puikiai tinka ir dropshipping metodą naudojantiems verslams.

Šiuo metu platformos išlaikymas kainuoja tik 30 eur per mėnesį.

Mūsų pirkėjai yra aukštesnes pajamas gaunantys vilniečiai, tačiau galimybės išnaudoti šią platformą yra labai plačios.

Per pirmuosius mėnesius perleisime visas reklamai reikalingas platformas ir padėsime su sklandžiu int. svetainės perleidimu. Esant poreikiui galėsime pasiūlyti papildomas reklamos paslaugas.

Lauksime kainos pasiūlymo

Daugiau info telefonu: +37066301064 arba email: info@botanikas.lt

Panašūs skelbimai