Pereiti į pagrindinį turinį

Verslo idėja: Kondicionerių valymas ir dezinfekavimas

Skelbimas perskaitytas: 454

Apie

Apsaugokite klientus nuo kondicionieriaus sukeliamų ligų.
Ne visi žinome, kokią grėsmę mums kelia ofisų, viešbučių, namų kondicionieriai. Įjungę jį, pajuntate nemalonų kvapą, ima perštėti akis, gerklę, nosį, atsiranda kosulys. Problema – užteršta kondicionavimo sistema!

Peršalimas ir alergija – nuo kondicionieriaus?
Kondicionierius sukaupia daug nešvarumų: jame užsilieka įvairūs teršalai, augalų žiedadulkės, mikroorganizmai. Dėl drėgmės, išsiskiriančios šaldant orą, kondicionieriaus viduje susidaro palanki terpė veistis įvairioms bakterijoms ir pelėsiniams grybams. Įjungus kondicionierių, žiedadulkės, bakterijos ir pelėsiai išpučiami į orą, kurio kvėpuoja visi esantis šalia. Toks užterštas oras gali rimtai sutrikdyti sveikatą – sukelti alergiją, kvėpavimo sistemos ligas. Ką daryti, kad taip nenutiktų?

Kondicionierių valymo ir dezinfekavimo revoliucija jau prasidėjo.
Šis naujos kartos įrenginys buvo sukurtas kondicionierių techninės priežiūros ekspertų prašymu, atsižvelgiant į naujus reikalavimus dėl didelio virusų, bakterijų, pelėsio, grybelių išsiskyrimo ir paplitimo pavojaus. Įrenginys leidžia išvalyti ir dezinfekuoti oro kondicionierius nekeliant grėsmės klientų, darbuotojų sveikatai bei neteršiant aplinkos. A-Sana- tai vienintelis efektyvus kondicionierių valymo ir dezinfekavimo būdas. A-Sana lengvai pasiekia tolimiausius kondicionieriaus kampus ir visiškai pašalina bakterijas, purvą bei nemalonius kvapus. Įrenginys ekologiškas, nes garų išgavimui reikalingas tik vanduo, todėl tai yra 100- procentinė darbuotojo ir kliento saugos garantija.

https://steamlur.eu/lt/prekes/profesionalus-garu-generatorius-kondicione...

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai