Pereiti į pagrindinį turinį

Solidžios pajamos nebijantiems naujovių

Skelbimas perskaitytas: 1642

Apie

Sveiki.Ieškau 2 žmonių, nedejuojančių, nebijančių naujų iššūkių, turinčių šiek tiek laisvo laiko ir norinčių papildomai užsidirbti. Reikalingas nedidelis pradinis įnašas. ( įnašas 100% saugus) Darbas su rimta kompanija ir rimtu produktu. Susidomėjai ? Rašyk ir pabendrausime !
Reikalavimai:
Motyvacija,noras,tikslų siekimas.Ir žinoma noras turėti daugiau pinigėlių.Skeptikų,galvojantiems jog kas siūloma tik apgaulės tikrai nelaukiame.Turi atliekamų pinigėlių startui,nori sukurti savo verslą,turi noro užsidirbti tai užsuk,registruokis ir pradėk savo veiklą.Visą informaciją pateiksiu,paiškinsiu ir esant neaiškumams padėsiu.Čia dirbama komandiškai !
Apie darbdavį:
„Global InterGold“ – tai internetinė parduotuvė, parduodanti ir perkanti 999,9 prabos fizinius investicinius aukso luitus, kuriuos tiekia LBMA akredituoti aukso perdirbėjai.GoldSet yra tarptautinės internetinės parduotuvės Global InterGold, kuri prekiauja pirmaujančių pasaulio gamintojų aukščiausios prabos investicinio aukso luitais, klientų lojalumo programa.
Mainais už reklaminį darbą Global InterGold savo klientams siūlo galimybę užsidirbti lojalumo taškus – bonusus. Už bonusus yra perkamas investicinis auksas, kurį gali valdyti ir tvarkyti savo nuožiūra

NEMOKAMA REGISTRACIJA https://mantas.myintergold.com/home.php
http://uzdirbkinternetu.lt/salygos/
Įmonė siūlo:
Solidžias pajamas aktyviems,energingiems žmonėms kurie turi tikslų,svajonių ir ambicijų pagerinti savo gyvenimą jau šiandien.Kaupti aukso atsargas ateičiai.

Galite skambinti jeigu kas neaišku ar turite klausimų !

Panašūs skelbimai