Pereiti į pagrindinį turinį

Smulkių prekių pardavimo aparatai

Kaina: 45000
Skelbimas perskaitytas: 2366

Apie

Parduodamas puikus šeimos verslas vystomas nuo 2006m, nereikalaujantis įpatingos priežiūros. Tereikia paskirti vieną savaitgalį ir jūs VIENAS ASMUO galite viską susitvarkyti išimti pinigus ir užpildyti produkciją, skirdamas tik dvi dienas ir tai ne pilnas per mėnesį.
Esame Beaver mashine vending ( Olandų firmos Idea Vending ) atstovai Lietuvoje.Smulkių prekių pardavimo aparatai Beaver nereikalauja elektros yra patrauklios išvaizdos ilgaamžiai. Stovi su sutartimis PLC Mega Kaunas, Vishi vandens parke Vilnius, PLC Ozas Vilnius Xplanet, PC Šilas Kaunas, Pica Arrena Kaunas, PC Jonė Jonava, Kauno oro uostas Karmėlava, Vaikų kambaryje Kikilis Vilnius, PC Viči Maxima šiaurės pr Kaunas, PC Senukai Kaunas. Žaislai buvo Čili pica vaikiškame meniu. Su galimybę beribei plėtrai ir ivairiom idėjom vaikų kambariams ir prekybos centrams.
Puikiai tiks įjungiant į verslą vaikus.
Generuojamos stabilios pajamos, verslo be plėtros esamo atsiperkamumas iki 4 metų nedarant papildomų investicijų iš apyvartinių lėsų.
Parduodama su visais aparatais ir žaislais ir apyvartinėm lėšomis aparatuose.
Paprasta užsakyti prekes ir jas pildyti bei inkasuoti.
Dirba vienas asmuo – savininkas tik dvi nepilnas dienas per mėnesį !!!! Savaitgaliais. Apskait1 tvarko UAB tik 70eur/mėn.
Kaina 45000Eur.
Info +37065762107
trimpas.lt ( tinklapis kūrimo stadijoje)

Panašūs skelbimai