Pereiti į pagrindinį turinį

Reikalingas investuotojas sublokuotų dvibučių/ kotedžų statybai Kaune

Kaina: 300000- 350000
Skelbimas perskaitytas: 636

Apie

Ieškau investuotojo, partnerio
Ieškau rimto investuotojo ir partnerio, gali būti rangovas, naujam investiciniam projektui įgyvendinti, išskirtinėje vietoje, 12 arų žemės sklype, Kauno mieste ant Neries upės kranto. Sklypas yra tuščias, be statinių, su patvirtintu detaliuoju planu. Naudojimo būdas – vienbučių ir dvibučių gyvenamų pastatų teritorijos.
Investicijos suma 300-350 tūkst. eurų Pagal parengtus projektinius pasiūlymus yra numatytas, maksimalus sklypo užstatymo ploto panaudojimas, vykdant penkių dvibučių statybą, kurie susideda iš dviejų pastatų (A klasės) po trys aukštus, dešimt butų, butai per du aukštus kurių bendras plotas būtų 632 m². Butai bus su terasomis ir balkonais.
Šioje teritorijoje šalimais esančiuose žemės sklypuose vykdoma sublokuotų kotedžų statybos. Puiki vieta ieškantiems geros investicijos su didelę investicijos grąža ir parduodamų butų, ( B klasės) kainos su vaizdu į upe -1500 eur./m²
Pelno - 2 dalys atiteks investuotojui / rangovui, 1 dalis - sklypo savininkui. Projekto trukmė ir atsipirkimo terminas - apie 12 mėnesių. Rizikos - nulis %, nes investuojama į rinkos kainomis pagrįstą nekilnojamo turto statybą.

Telef. +370 600 57140
Elekt.pašt. gintasps@gmail.com
Visa detalesnė informacija susitikus

Panašūs skelbimai