Pereiti į pagrindinį turinį

Puikus pasiūlymas pradėti grožio verslą ar plėsti jau turimą

Kaina: 1200
Skelbimas perskaitytas: 539

Apie

Siūlau puikų pasiūlymą pradėti grožio verslą (perkelti jau turimą) neišleidus tūkstančių eurų, be didelės rizikos ir tik su minimaliomis investicijomis. Viskas ko Jums reikia tai tik noro dirbti šioje verslo industrijoje.
Šis pasiūlymas itin vertingas šioje grožio sferoje jau dirbančioms grožio specialistėms, kurios kuris laikas svajoja apie savo nuosavą grožio verslą.
Pasiūlymą sudaro:
- Sub-nuomoju patalpas už mėnesinį nuomos mokestį esančias Kauno senamiestyje. Pasibaigus mano turimai ilgalaikei sutarčiai po 2 metų būtų galimybė pasirašyti sutartį tiesiogiai su patalpų nuomotoju.
- Patalpos sub-nuomojamos su visais baldais ir įranga pritaikyta nagų paslaugoms teikti (studija atnaujinta prieš 1 metus); Viso yra 3 manikiūro vietos, 2 pedikiūro vietos, 2 papildomos erdvės, kurias galiu įruošti pagal poreikį blakstienų/antakių ir/ar makiažo paslaugoms teikti. Po 2 metų visus baldus ir įrangą galėsite įsigyti už simbolinę kainą.
- Papildomi mokesčiai kuriuos reikėtų mokėti yra tik elektros energijos sąskaitos ir kitos smulkaus aptarnavimo paslaugos (viso apie 80-120Eur per mėn).
- Galimybė naudotis esamu prekiniu ženklu.
- Galimybė perleisti fb grupę su 1800 vartotojais, su puikiu įvertinimu.
- Galimybė tęsti nuomos sutartis su dirbančiomis meistrėmis.
- Patalpų higienos pasas.

Pasiūlymą sudaro daugybė kitų privalumų, kuriuos mielai aptarsiu su rimta šia veikla besidominančia mergina/moterimi. Šitas verslas buvo labai vertinimas ir mylimas, tačiau visgi grožis nėra mano pagrindinė veikla, todėl trūksta laiko organizaciniams darbams, todėl studijos veiklą nusprendžiau perleisti imlesnei asmenybei, kuri turi didesnių tikslų negu aš.

Daugiau informacijos galite teirautis telefonu į el. laiškus neatsakinėju.

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai