Pereiti į pagrindinį turinį

Puikios reputacijos restorano verslas sostinės senamiestyje

Kaina: 49000
Skelbimas perskaitytas:

Apie

Parduodamas pilnai funkcionuojantis restorano verslas Vilniuje, įsikūręs labai patrauklioje lankytojams vietoje, sostinės Senamiestyje.

Iki žiemos - už gerokai sumažintą tik 49 000 eur kainą.

Išskirtinės auros senamiesčio pastate restorano klientai ne tik gali pasimėgauti gurmanišku maistu, tačiau ir kartu nuostabiai praleisti laiką unikalioje sostinės senamiesčio aplinkoje.

Šis restoranas - puikią reputaciją ir ilgametį įdirbį turintis restorano verslas Vilniuje. Anot populiaraus italų gastronominio gido "Paesi Baltici": "Turbūt, geriausias Baltico italų restoranas. Rekomenduojame rezervuotis.“ (ištraukos iš gido vertimas).
Žymus Lietuvos gastro kritikas Andrius Užkalnis šiam restoranui taip pat negaili pagyrų: „Vilnius, nuostabi italų virtuvė, nuostabus savininkas, puikus vynų sąrašas (pasikliaukite rekomendacijomis). Aš neišeinu nesuvalgęs kelių porcijų vitello tonnato, veršienos su tuno padažu. Tegu baigiasi karantinas, ir eisiu ten leisti pinigų.“

Restoranas laukia naujo šeimininko, kuris nori toliau su meile puoselėti šio restorano tradicijas ir toliau pelnyti klientų palankumą.

Restorano patalpos yra nuomojamos pagal ilgalaikės nuomos sutartį labai palankiomis sąlygomis. Patalpos - 245 kv/m. Per tris aukštus įsikūrusiame restorane svečių aptarnavimui skiriama dvi atskiros erdvės (pirmame ir antrame aukštuose), kompaktiškos virtuvės patalpos maisto ruošimui (pirmame aukšte), taip pat pastato pusrusyje esančios erdvės administracinei veiklai, atsargų sandėliavimui ir patalpos personalui.

Restoranas pilnai aprūpintas modernia maisto gaminimo, ruošimo įranga ir reikalingais įrankiais bei interjero baldais.

Yra dabartinio savininko įsipareigojimas po pardavimo ne trumpiau kaip 2 mėnesius konsultuoti naują savininką.

Kartu su restorano verslo "know how" perduodama ir vynų tiekėjų kontaktai, nuolatinių klientų bazė, kitas restorano verslui vertingas nematerialus turtas ir sukauptas ilgametis įdirbis rinkoje.

Pardavimo priežastis - restoraną valdanti šeima ketina išvykti iš Lietuvos.

Informacija apie pelningumą, kitus verslo skaičius - pirkėjui pasirašius konfidencialumo susitarimą.

Panašūs skelbimai