Pereiti į pagrindinį turinį

Profesionali Valymo Įranga SteamLur

Kaina: 885
Skelbimas perskaitytas: 304

Apie

Valymo prietaisų gamyboje besispecializuojanti kompanija „SteamLur“ pristato įrangą, visiškai atitinkančią vartotojų poreikius – optimalaus galingumo, našumo, su reikiamos talpos rezervuarais vandeniui, gausybe reikalingų priedų ir pan. Pasirinkus tinkamą valymo įrangą, dirbama greičiau, sklandžiau ir kokybiškiau.

https://steamlur.eu/lt/profesionali-valymo-iranga/

Pasirinkus nežinomą, nepatikimą valymo įrangą, atsitiktinius įrangos pardavėjus, galime susidurti su daugybe problemų. Pirma, nekokybišką įrangą tenka dažnai remontuoti, tad įsteigėte valymo paslaugų verslą, patiriate daug nuostolių, negalite vykdyti užsakymų. Pigesnė įranga gali būti nepakankamai galinga: valymo procesas trunka ilgiau, sugaištama daugiau laiko, nuviliami ar net prarandami klientai.

Mokslininkų skaičiavimais, buitinių valiklių sudėtyje yra per 10 proc. alergizuojančių, dirginančių odą, kenkiančių kvėpavimo takams medžiagų. Jų poveikis yra ilgalaikis, agresyvus ir sukeliantis įvairias sveikatos problemas. Net iki 30 proc. buitinių valiklių neatitinka teisės aktų reikalavimų ir yra nesaugūs naudoti. Buitinių valiklių gamybos pramonėje naudojama per 80 tūkst. sintetinių cheminių medžiagų, iš kurių ištirta tik apie 1000.

Antra, žmonės kamuojami įvairių alergijų. Dažniausiai pasitaikanti – alergija dulkių erkutėms: nuo jos kenčia 30 proc. žmonių, 13 proc. turi alergiją gyvūnams, o nuo sezoninės žiedadulkių alergijos kenčia 5 proc. lietuvių ir net kas 5 europietis. Tačiau, anot Europos alergologų ir imunologų akademijos, jau greičiau nei po 10 m. viena ar kita alergija paveiks maždaug kas antrą žmogų. Alergenai klesti prastai valomose, retai vėdinamose patalpose. Todėl reikia ieškoti ekologiškų bei efektyvių valymo sprendimų.

Valymas garais turbūt jau visų žinomas valymo būdas. Garais valantys prietaisai dabar gali būti randami beveik kiekvienoje elektronikos prekių parduotuvėje. Ir nenuostabu, nes valant garais nenaudojamos jokios cheminės priemonės, o išvalomi net ir itin sunkiai pasiekiami nešvarumai, nes mažytės garų dalelės sugeba prasiskverbti net į mažiausius paviršių plyšelius. Be to, pašalinama net ir didžioji dalis įvairiausių mikrobų ir tai padaroma kur kas greičiau ir lengviau, lyginant su tradiciniais valymo metodais. Visa tai, kaip ir turėtų sufleruoti, jog jie yra tikrai vertingi prietaisai, tačiau pabandžius jais pasidomėti susiduriama su tikru iššūkiu – pasirinkimas itin platus. Tiek prietaisų tipų, tiek atskirų modelių modifikacijų yra tikra gausybė.

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai