Pereiti į pagrindinį turinį

Profesionali firminių drabužių el. parduotuvė.

Kaina: 2000
Skelbimas perskaitytas:

Apie

Svetainės adresas yra www.size.lt
El. parduotuvė buvo kuriama ~5 mėn., tačiau veiklos realios taip niekada ir nevykdė, el. parduotuvė nebuvo reklamuota. Per tą laiką VISIŠKAI be reklamos buvo gauta ~70 užsakymų, praeitų metų apyvarta yra 2000EUR, sistemoje registruoti 44 didmenininkai. Į el. parduotuvę investuota:
1. Pirktas domenas size.lt (300 EUR)
2. Pirkti tiekėjo kontaktai (400 EUR)
3. Pirktas facebook puslapis su 23'000 sekėjų (320 EUR)
4. Atlikta SEO optimizacija (200 EUR)
5. El. parduotuvės sukūrimas (2000 EUR)
6. Prekių importavimas į sistemą (500 EUR)
7. Didmenininko platformos sukūrimas (400 EUR)
8. Grafikos darbai (logotipas, baneriai ir visos kitos nuotraukos - 150 EUR)
Iš viso investuota virš 4200 EUR, kadangi el. parduotuvę parduodame skubiai - visos mūsų žinios, kontaktai, atributika ir kt. informacija bus perleista TIK UŽ 2000 EUR.

Drabužiai originaliose pakuotėse su visomis etiketėmis, tiekėjas turi sertifikatus. Prekių asortimentas šiai dienai yra 300 prekių (kol kas dar batai į svetainę nebuvo keliami). Tiekėjas yra iš Lenkijos, prekės gaunamos per kelias dienas, pristatymo kaina yra fiksuota ~12 EUR bet kokiam kiekiui prekių.

Suteikiame visas garantijas, pasirašome sutartį - 1 metus laiko konsultuosime ir pagelbėsime visais klausimais visiškai nemokamai. Esame suinteresuoti perleisti el. parduotuvę į geras rankas, kadangi pinigai suinvestuoti, o el. parduotuvę stovi nereikalinga...

El. parduotuvė veiklos nevykdė, kadangi valdome kelias didesnes parduotuves nešančias kur kas daugiau pelno - tai ir būtų pardavimo priežastis.

Panašūs skelbimai