Pereiti į pagrindinį turinį

Praduodamas grožio paslaugų verslas

Kaina: Protinga
Skelbimas perskaitytas: 1617

Apie

Parduodamas grožio paslaugų verslas veikiantis UAB principu, PVM mokėtojas.
Patalpos nuomojamos, darbuotojai įdarbinti.
Parduodama kelerių metų infrastruktūra ir verslo "know how" ( kad ir kaip banaliai skambėtų grožio paslaugų versle :) , tačiau yra nuansų).
Išmani klientų valdymo sistema, klientų pastovus ir atsinaujinantis srautas, susisteminta verslo struktūra bei infrastruktūriniai dalykai tokie kaip puikioje pozicijoje esantys medios kanalai, infrastruktūriniai dalykai, įranga.
Nupirkus salonas dirbs kaip dirbęs ( jei nepersitvarkysite patys kitaip) ir jau nuo kitos dienos generuos jums pajamas bei pelną.
Skolų nėra, ilgalaikiai įsipareigojimai tik nuomos ( nors jau praėjęs minimalus išbuvimo terminas, o mano manymu eiti tikrai niekur nereikia).

Turiu asmenines "simpatijas" šiam verslui ir į neprotingas rankas jo neparduosiu. Kaina yra protinga ir sąlyginai žema, tad nepardavus ir uždarius viską, parduosiu įrangą ir nieko neprarasiu, nereikia mokinti manęs kaip faina kažkam sukurti gerbūvį. Reikalingas vadybininkas, o ne amatininkas. Verslas nėra išplėtotas (dirbame apie 40% pajėgumu), tad nėra didelis - amatininkai lai ieškosi patalpų ir siūlo savo paslaugas, šis variantas nelabai jiems tiks.
Atsipirkimas greitas net dabartinėje padėtyje.

Parduodu skubiai dėl asmeninių priežasčių.

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai