Pereiti į pagrindinį turinį

Porcelianiniai vardinia puodeliai

Kaina: 9
Skelbimas perskaitytas: 1027

Apie

Skelbimas su bendradarbiavimo pasiūlymu, kuriuo tikimės, kad susidomėsite.

Esame nesenai susikūrę ir prekiaujame porcelianiniais puodeliais su rankų darbo dizainu. Dizainą ant puodelių kuriame ir darome savo rankomis patys ant dviejų puodelių tipų.
Pagrinde mūsų asortimentas yra raidės, kurias darome auksines, sidabrines, daugiaspalvinės blizgios, raudonos blizgios...
Galime pasiūlyti puodelius ne tik su raidėmis, bet ir su zodiako ženklais, skaičiais ar kitais Jūsų pasiūlytais inicialais. Jeigu turite minčių, kokio inicialo norėtumėte ant puodelių, galime susitarti ir atsiųsti Jums trafaretus pagal kuriuos galėtumėm gaminti puodelio dizainą.

Kad būtų aiškiau, pridedu Jums vaizdinę medžiagą kurioje galėsite pamatyti kaip atrodo mūsų puodeliai.
Paprastai parduodame jau supakuotą ir paruoštą įteikti, tačiau tariantis dėl individualių užsakymų parduodame ir nepakuotus.
Kaina, kuria prekiaujame supakuotą dėžutėje yra 15Eur
už vieno puodelio komplektą. Neįpakuotas 12Eur/vnt.
Žinoma, dėl individualių užsakymų, atitinkamai pagal užsakomą kiekį, kainą deriname asmeniškai. nuo 20vnt puodelių užsakymo kaina 9,50Eur/vnt. nuo 40vnt - 9Eur/vnt. (kuo didesnis kiekis - mažesnė kaina)

Kolkas nesame įmonė, tačiau dirbame pagal individualią veiklą, nesame PVM mokėtojai, bet sąskaitas išrašome ir kartu atsiunčiame veiklos pažymą.

Labai tikimės, kad sudominome Jus mūsų kuriamu produktu, kuris, net neabejojame, puikiai tiktų Jūsų parduotuvės asortimentui.

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai