Pereiti į pagrindinį turinį

Pelningas verslas su visa reikalinga infrastruktūra ir namu.

Kaina: 175000
Skelbimas perskaitytas: 2077

Apie

Parduodamas namas su pelningu verslu.
Parduodamas dviejų aukštų, tvarkingai įrengtas, gyvenamasis namas, taip pat atskiras šalia stovintis dviejų aukštų pastatas su įrengtu ofisu ir biliardine ir didelės sandėliavimo patalpos bei garažu su duobe. Ofiso pastatas turi didelį rūsį per visą pastato plotą. Sutvarkyta visa infrastruktūra: miesto kanalizacija, vandentiekis, elektra, internetas, puikus susisiekimas su Kretingos miesto centru.
12 kilometrų nuo Palangos, 25km nuo Klaipėdos.

PUIKIAUSIA ŠIO PASIŪLYMO DALIS, jog namas parduodamas su pelningu plastikinių langų ir durų verslu ir visa reikiama infrastruktūra šiam verslui išlaikyti (internetiniai puslapiai, tiekėjų kontaktai, specialus transportas). Šis verslas vykdomas jau daugiau 10 metų, nuo 2013 metų buvo įteisintas kaip įmonė ir žinomas UAB „Sauland“ vardu. Verslas buvo ir yra vykdomas be jokių įsiskolinimų, turinti nepriekaištinga kredito istoriją, taip pat užsitarnauti lojalūs klientai ir jau gerai žmonėms žinoma vieta. Perėmus verslą, nereikėtų pradėti nieko naujo, reikėtų tęsti jau įsibėgėjusį darbą, (kuri tęsti pamokysime), užtikrinantį pakankamai stabilias ir geras pajamas.
Įsigijus šį verslą galėtume dirbti jame sutartą laiko tarpą, kad pilnai apmokytume kaip tęsti pradėtą darbą. Tuo pačiu jau įtvirtintas verslas uždirbtų pakankamai geras pajamas, todėl jums nieko nereikėtų pradėti nuo nulio.
Pirkdami papildomai gausite: Mercedes-Benz sunkvežimį, Peugeot mikroautobusą pritaikytus langams vežti, ir didelį produkcijos kiekį, kurios vertę aptarsime su rimtu pirkėju (produkcijos vertė tikrai reikšminga).

Pasiūlymas idealus jaunai gabiai šeimai, kuri paskolos pagalba įsigijusi namą su verslu užsitikrintų stabilias pajamas ir galėtų lengvai ir nesunkiai išsimokėti paskolą.

Skelbimas tikras, šeimininkai savo jau užsidirbo ir nusprendė išeiti užtarnautos pensijos.

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai