Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodu verslą

Kaina: 85000 EUR
Skelbimas perskaitytas:

Apie

Parduodamas pelningai veikiantis autoservisas su autodetalių parduotuve Radviliškio raj., Šeduvoje.
Pagrindinė įmonės veikla - variklinių transporto priemonių techninė priežiūra ir remontas. Įmonė veikia daugiau nei 20 metų, registruota UAB, turi nuolatinius pastovių klientų srautus ir ilgalaikes sutartis su įmonėmis, tvarkinga, be skolų. Šiuo metu dirba trys kruopščiai atrinkti automechanikai, yra penkios pilnai įrengtos darbo vietos (trys beveik nauji autokeltuvai, montavimo ir balansavimo įranga, ratų suvedimo stendas, stabdžių patikros stendas, šviesų reguliavimo aparatas ir kt.). Veikla kruopščiai sureguliuota ir suderinta. Yra daug plėtros galimybių, pvz., teikiant paraišką ES paramai kaimo vietovėse.
Automobilių servisas parduodamas su patalpomis, įranga ir pilnu detalių sandėliu. Bendras patalpų plotas 320m2 (automobilių serviso patalpos, ofisas ir sandėlys), automobilių aikštelės plotas 18 arų.
Įmonė parduodama, nes savininkai pensijinio amžiaus, nori perleisti veiklą jaunesniai kartai. Bendro paketo kaina 85000 Eur. Galima sudaryti galimybes atsiskaityti sutartu grafiku/išsimokėtinai.
Susidomėjusius papildomos informacijos prašome kreiptis telefonu +370-655-92500.

Panašūs skelbimai