Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodu KOMPIUTERIŲ ir TELEFONŲ remonto verslą

Kaina: 9999
Skelbimas perskaitytas: 940

Apie

Parduodamas pelningas nuo, 2017 metų veikiantis KOMPIUTERIŲ ir TELEFONŲ taisymo verslas- taisykla. Tai puiki proga investuoti pinigus ir turėti savo verslą, kurio nebereikia kurti nuo 0.

Paslaugų salonas yra įsikūręs pietiniame Šiaulių miesto rajone esančiame prekybos centre. Garantuotas žmonių srautas ir žinoma nemažas kiekis jau esamų pastovių klientų, kurie garantuoja stabilias pajamas ir uždarbį. Nuomos kaina nedidelė, mokesčiai- tik elektros sąnaudos.

Nepamatuojama galimybė plėsti veiklą, užsiimti prekyba, papildomomis paslaugomis ir taip uždirbti dar daugiau. Visą informaciją suteiksiu telefonu.

Veikla yra gerai išreklamuota. Prie įėjimų į prekybos centrą stovi reklaminiai stendai nukreipiantys į saloną. Yra facebooko profilis, interneto svetainė. Paslaugų salonas apipavidalintas reklama ir LED šviesdėže, kuri puikiai matoma iš tolimiausio taško.

KAS ĮEINA Į KAINĄ:
*Naujai atidarytas UAB be jokių užslėptų įsiskolinimų.
*Visa remontui reikiama įranga: litavimo stotelės, mikroskopas, įrankiai, medžiagos, spalvotas lazerinis spausdintuvas. Daug visko prikaupta.
*Reklaminė programuojama LED šviesdežė, iškabos, reklaminiai stendai, maketai, FACEBOOKo profilis, internetinė svetainė.
*Lengvai įsimenamas ir plačiai išreklamuotas telefono numeris, kuris toje veikloje naudojamas jau daugiau kaip 5 metai.
*Detalių likučiai, ardomi kompiuteriai, telefonai. Vadinamasis "šrotas".

KAINA: 9999 Eur. Su protingu žmogumi kainą aptarsime individualiai.
Investicija, kuri garantuotai atsipirks mažiau nei per metus.

SMS rašinėtojams noriu pasakyti, kad čia yra parduodamas verslas ir SMS neatrašinėju ir informacijos neteikiu. Pirmam kontaktui skambutis yra privalomas.

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai