Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodu ekologinį pieninių avių ir ožkų ūkį

Kaina: 700000
Skelbimas perskaitytas: 1944

Apie

Parduodu labai perspektyvų verslą – ūkį, kuris Lietuvoje yra vienintelis toko dydžio ir gamina ekologiškus avių ir ožkų pieno sūrius bei jogurtus, laktozės netoleruojantiems žmonėms . Ūkio pagrindinė veikla pieninių ožkų ir avių auginimas , melžimas ir pieno perdirbimas . Tai veiklai yra įrengi tvartai 1720 kv/m, stambiųjų pašarų saugojimo pašiūrė ir patalpa 1296 kv/m , grūdų saugojimo patalpa 407 kv/m , 40 vietų melžimo aikštele su pieno saugojimo šaldytuvais ir buitinėmis patalpomis 360 kv/m , papildomas sandėlis 360 kv/m , pieno perdirbimo cechas 180 kv/m, mechaninės dirbtuvės 1032 kv/m.
Po šiais objektais 5,82 ha žemė išnuomota iš valstybės 99 metams su teisia išsipirkti iš valstybės
Gyvulių yra 1000 vnt. avių ir ožkų . Dabar sukergta 400 vnt. avių ir 160 vnt. ožkų kurios atsives vasario – kovo mėnesiai ir bus melžiamos.
Prieš 6 metus dalyvauta ūkio modernizavimo programoje ir nupirkta nauja įranga pieno perdirbimo cechui , melžykliai, automatinės šėryklos, girdyklos, pašarų dalytuvas.
Technika John deer krautuvas ir traktorius 130 a/g ir du Mtz traktoriai, taip pat yra visa technikas šienavimui ir laukų dirbimui.
Žemės galiu kol kas išnuomoti apie 300 ha ,kurią galėčiau vėliau parduoti .Visa žemė yra deklaruojama kaip ekologiška todėl galima perimti įsipareigojimus .
Taip pat turiu atskirą objektą gyvulininkystės kompleksą su veikiančia avių skerdykla, bendras pastatų plotas 7475 kv/m. Žemė 4,48 ha po pastatais yra išnuomota iš valstybės 99 metams .

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai