Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodu baldų gamybos įmonę

Kaina: 29500 EUR
Skelbimas perskaitytas: 2347

Apie

Parduodama nestandartinių baldų gamybos įmonė (galima be UAB).
Įmonė įkurta prieš metus, perkant verslą, kuris apie 10 metų vykdė veiklą baldų gamybos srityje.
Per metus yra daug investuota į gamybines pajėgumus. Įsigytos naujos modernios austrų gamybos staklės (pjovimo, kantavimo, gręžimo). Taip pat įsigytas naujas medžio drožlių nusiurbimo agregatas, oro kompresorius, mažos elektrinės staklės ir elektriniai įrankiai, užtikrinantis visą gamybos ciklą. Yra įrengtos tris baldų surinkimo vietos.
Gamybos ceche (apie 200 m2) yra įrengtas 380 V/50 Hz 45 Kw elektros tinklas. Taip pat įrengta gaisro bei apsaugos signalizacija, įsigyta visa reikalinga priešgaisrinė įranga.
Tame pačiame pastate šalia cecho randasi 75 m2 biuro patalpos, turinčios du didelius kabinetus, pasitarimo salę, archyvą, virtuvėlę, WC bei visus reikalingus baldus. Patalpose įrengtas WiFi bei apsaugos signalizacija.
Patalpos randasi Klaipėdos miesto šiaurinėje dalyje. Yra rezervuotos keturios parkavimo vietos. Patalpos nuomojamos už labai patrauklią kainą. Šalia yra laisvų gamybinių patalpų, tai yra galimybė plėstis.
Įmonė turi du tinklalapius su labai geru lankomumu. Vienam iš tinklalapių taikomos SEO paslaugos, kurių dėka jis yra matomas pirmame puslapyje per GOOGLE paiešką.
Įmonė turi savo domeną su suformuotomis elektroninėmis pašto dėžutėmis.
Įmonė turi sutartis su tiekėjais, kurios leidžia pirkti medžiagas palankiomis sąlygomis.
Naujam savininkui kartu su įmonės turtu bus perduoti visi verslo kontaktai (įskaitant tiekėjus, klientus, subrangovus..), įmonės kontaktiniai telefono numeriai, domenas su tinklalapiais ir pašto dėžutėmis, medžiagų bei furnitūros likučiais.
Dėl kainos galima derėtis. Esant suinteresuotumui, bus pasiūlytos puikios atsiskaitymo sąlygos.

Panašūs skelbimai