Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodas verslas! zvaigzdziu lubos Jusu namuose

Kaina: 3200
Skelbimas perskaitytas: 1507

Apie

3D zvaigzdziu lubos Jusu namuose. Naujiena

Kada paskutinį kartą miegojote po žvaigždėtu dangumi? Nuo šiandien Jūsų svajonės galit tapti realybe! Vos per kelias valandas profesionalūs meistrai įrengs Jūsų 3D žvaigždžės lubas Jūsų namuose! Danguje įsižiebs ryškios žvaigdžės, kurios 99% atitinka tikrą žvaigždyną, todėl jas galime įrengti net ir mokykloje. O namuose, gulėdami savo lovoje Jūs pamatysite tūkstančius žvaigždžių! Šiaurinę žvaigdžę, grižulo ratus.Tai tiesiog virš Jūsų galvos.
Dieną ant Jūsų lubų nieko nesimatys, bus tokios pat įprastos, kaip ir prieš tai, o naktį sutemus - žvaigdžutės įsižiebs. Tai nustebins ne tik Jus, bet ir suteiks džiaugsmo Jūsų vaikučiams, kurie prieš miegą galės skaičiuoti žvaigždeles ir net atskiratys tamsos baimės! O Jūs taipogi pailsėsite po sunkios darbo dienos, nusiraminsite, relaksacinis dangus padės pamiršt Jums rūpesčius, atsikratyti streso ir netgi nemigos!
Jūs įsivaizduojate, kaip tai veikia Jūsų nuotaiką? Įsivaizduokite, einate miegoti, išjungiate šviesą ir staiga atsiveria tuštuma. dingsta lubos ir atsiveria milijonai mirksinčių žvaigždžių .Begalinis dangus ir Jūs. Ar gali būti originalesnė dovana Jums ir Jūsų vaikams? Mylimam žmogui? Žvaigždės laukia Jūsų!

https://www.facebook.com/zvaigzdziulubos/
Parduodama iranga su pilnai apmokama medziaga DVD ir kitom instrukcijomis, kaip irengti zvaigzdziu lubas, galime ir patys apmokyti kaip daryti, nieko sudetingo:)
Yranga atsiperka priklasuomai nuo usakymu kieko ir noro dirbti:)
Kaina 3300eur

Panašūs skelbimai