Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodame didmeninės prekybos verslą

Kaina: 12000
Skelbimas perskaitytas: 1862

Apie

Parduodame pelningai veikiantį didmeninės prekybos verslą su klientais . Idealus variantas kas ieško šeimai tinkančio verslo. Verslui valdyti ir vystyti užtenka 2 žmonių. Verslą galėsite vykdyti iš bet kurios Lietuvos vietos.

Trumpai apie verslą:
*Kokias prekes parduodame? – pramoninės prekės, kibirai, plastiko gaminiai, biuro reikmenys, sodo/daržo, laisvalaikio prekės ir kt. ne maisto prekės
*Kas tiekėjai? – prekes perkame Lenkijoje, užsakome iš tiekėjų internetu (didmenine kaina) arba važiuojame į kelias vietas Lenkijoje patys (į sandėlius), prekių parsivežimui užtenka mikroautobuso.
*Ar reikalingos patalpos sandėliavimui? –taip, reikalinga patalpa prekėms susisandėliuoti ir atrinkinėti
*Kaip klientai pasidaro užsakymus? – naujų klientų paieška ir esamų aptarnavimu rūpinamės patys. Didelė dalis klientų, mūsų internetiniame puslapyje, užsakymus darosi patys.
* Ką gausite įsigiję verslą? – internetinę parduotuvę su mūsų prekybai pritaikyta prekybos sistema, kartu su verslu perduosime 50 + aktyvių įmonių (parduotuvių), atliekančių užsakymus iš mūsų įmonės.
*Kaip viskas vyksta? – parduotuvei pritrūkus prekių ji pasidaro užsakymą- mes gavę užsakymą jį atrenkame, sudedame į dėžes, išrašome sąskaitą – sekančią dieną DPD kurjeris atvyksta į mūsų sandėlį jų paimti arba prekes pristatome patys kliento nurodytu adresu- už gautas prekes klientas atsiskaito prekių pristatymo metu arba bankiniu pavedimu į mūsų įmonės sąskaitą.
*Kodėl parduodame verslą, jeigu jis pelningai veikiantis? – nepakanka laiko ir energijos plėtoti visų turimų verslų, todėl tenka apsiriboti ties prioritetiniu verslu.
Visą prekybos verslą atiduodame už 12000 Eur (prekių likutis sudaro ~11400 eurų su PVM). Perkant verslą pirmą kartą padėsiu nuvykti į Lenkiją ir viską aprodysiu.

Panašūs skelbimai