Pereiti į pagrindinį turinį

PARDUODAMAS VAIKIŠKŲ PERSONALIZUOTŲ KNYGŲ LEIDYBOS IR E-PREKYBOS VERSLAS

Kaina: 6500
Skelbimas perskaitytas:

Apie

WWW.MELYNASDRAMBLIUKAS.LT

TRUMPAI APIE MUS
Esame knygų leidykla, veikianti standartinės elektroninės parduotuvės (arba kitaip – elektroninio knygyno) principu, tačiau prekiaujanti nestandartiniu produktu – vardinėmis knygomis, kurių pagrindiniais herojais tampa mūsų klientų vaikai. Prekybinę veiklą pradėjome 2020-ųjų rudenį, įsigiję frančizę iš čekų leidėjo Modry Slon – tuo metu buvome ne tik nišinė, bet ir vienintelė specializuota vardinių knygų leidykla Lietuvoje. Šiandien mūsų asortimente yra 23 leidiniai, skirti vaikams nuo gimimo iki dešimties metų. Kiekvieną leidinį gaminame individualiai, tad klientas gauna išskirtinį, visomis progomis tinkantį dovanoti produktą.

VERSLO PARDAVIMO PRIEŽASTYS
Šiuo metu veikiame kaip šeimos verslas, tačiau dėl kitų profesinių veiklų gausos ir laiko stokos nebespėjame visko aprėpti ir kiekybiškai bei kokybiškai suvaldyti. Ieškome entuziastingo žmogaus ar šeimos, kurie norėtų ne tik perimti jau išvystytą verslo modelį, bet ir aktyviai jį auginti plečiant siūlomų produktų asortimentą bei didinant prekės ženklo žinomumą Lietuvoje.

ESMINIAI PRIVALUMAI
Galėsite iš karto sėkmingai startuoti, nes:
- Įsigysite pilnai veikiantį, išvystytą, gerą reputaciją bei grįžtančių klientų srautą turintį verslą su visu mūsų sukauptu know-how.
- Susikursite sau darbo vietą bei pajamų šaltinį išvengdami verslo steigimo procedūrų ir naujo prekės ženklo įvedimo į rinką etapo.
- Investicija jums turėtų atsipirkti jau šiais metais (per pirmąjį Kalėdų sezoną).
- Iš savo pusės užtikrinsime sklandų verslo perdavimo procesą, pirmuosius tris savarankiškos veiklos mėnesius suteiksime nemokamas konsultacijas techniniais, finansiniais, marketingo ar kitais einamaisiais klausimais.

PERSPEKTYVOS IR PLĖTROS GALIMYBĖS
Esate teisingame kelyje, jei:
- Turite aktyvių pardavimų patirties ir tinkamai ją panaudosite ieškodami verslo klientų (Kalėdų laikotarpiu esame įgyvendinę ne vieną sėkmingą projektą B2B segmente).
- Esate pradedantysis ar patyręs micro influenceris, norintis aktyviai pristatinėti knygas savo sekėjų auditorijai ir nesibaiminantis kalbėti į kamerą, dalintis savo kasdienybės momentais bei į šią veiklą įtraukti šeimos narius.
- Turite sėkmingos patirties socialinių tinklų marketingo srityje, išmanote SEO, mokate fotografuoti, maketuoti ar turite panašių gebėjimų.
- Turite kitą su vaikų lavinimu susijusią veiklą arba prekiaujate vaikų prekėmis – šios veiklos galėtų puikiai viena kitą papildyti ir padėti augti.
- Turite noro plėsti produktų asortimentą, į jį įtraukiant su Mėlyno drambliuko logotipu pagamintų ir Lietuvos rinkai pritaikytų lavinamųjų žaislų (šiuo atveju galite bendradarbiauti su darželiais bei mokyklomis).
- O gal esate pradedantysis vaikiškų knygų rašytojas ir norėtumėte išleisti naują Lietuvos vaikams skirtą vardinį leidinį, tuo pačiu užsiimant jo platinimu? Pasinaudokite šia galimybe.
- Jūsų savivaldybė remia smulkųjį verslą (pasidomėkite, galbūt jūsų mieste yra galimybė gauti tikslinę paramą verslo vystymui bei plėtrai, naujų darbo vietų kūrimui ir pan.).

KĄ PERDUOSIME BŪSIMAJAM PIRKĖJUI
Iš mūsų perimsite:
- 100 % MB Mėlynas drambliukas nuosavybės teises.
 - Frančizės sutartį su čekų leidykla Modry Slon (naujų knygų tekstai ir iliustracijos, knygų spaudos ir gamybos paslaugos, IT palaikymas, prieiga prie duomenų bazės su reklamine medžiaga).
- Sutartis su esamais paslaugų teikėjais (kurjerių paslaugos, įmokų surinkimas, bankinės paslaugos, buhalterinė apskaita ir t.t.).
- Pilnai veikiančią svetainę www.melynasdrambliukas.lt (paleista 2020 m. rudenį, atnaujinta 2022 m. vasarą).
- Užsakymų valdymo sistemą, pritaikytą automatizuotam sąskaitų išrašymui ir išsiuntimui klientams.
- Sąskaitų importo integraciją į apskaitos programą Rivilė.
- Aktyvias Facebook (~ 6900 sekėjų), Instagram (~ 500 sekėjų) ir LinkedIn (~ 700 sekėjų) paskyras.
- Facebook Ads ir Google Ads reklamos paskyras.
- Facebook Pixel ir Google Analytics integracijas.
- Narystes kitose platformose (pvz., https://www.benme.io/, prekiaujančioje mūsų dovanų kuponais).
- Laiko patikrintus kontaktus (tekstų vertimas ir redagavimas, produktų fotografavimas bei filmavimas, marketingo paslaugos, IT sprendimai ir integracijos, pakuočių gamyba ir t.t.).
- Lietuvos rinkai adaptuotų ir prekyboje esančių leidinių vertimus bei maketus.
- Atspausdintus knygų pavyzdžius.
- Pardavimui skirtų dėlionių rinkinių likučius.
- Technines priemones produkcijos pakavimui (pakavimui tinkamas stalas, etikečių spausdintuvas, pakavimo medžiagų likučiai).

KAINA
Įmonės pardavimo ir know-how perdavimo kaina – 6500 Eur. Mūsų pačių investicijos viršija 14000 Eur, tačiau, norėdami skubiai rasti pirkėją bei pardavimo sandorį užbaigti iki rudens, kainą ženkliai sumažinome.

Nuoroda į pasiūlymo PDF failą:
https://drive.google.com/file/d/1zn_pO9qtkhMDzTzgwB4f0za7ivXrElZi/view?u...

KONTAKTAI PASITEIRAVIMUI
Mob. +37062675369
(jei negalėsime atsiliepti – perskambinsime)
El. p. info@melynasdrambliukas.lt

Panašūs skelbimai