Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas svečių namų verslas Vilniuje!

Kaina: 70 000 Eur
Skelbimas perskaitytas: 2534

Apie

Parduodamas nedidelis verslas, be patalpų.
7 kambarių svečių namai įsikūrę strategiškai patogioje vietoje, Pylimo g. Parduodamas verslas yra pelningas ir sėkmingas, valdomas šeimos(1asm). Patalpos nuomojamos, šį birželį nuomos sutartis pratęsta 5metams.
7 kambarių(18 asmenų) svečių namai įsikure jaukiame namuke vidiniame kieme, toliau nuo gatvės ir triukšmo, priešais Reformatu parką, lengvai pasiekiami is oro uosto/ autobusu/traukiniu stoties. Namo išlaikymas yra ekonominis ir nebrangus. Svečiu namu reitingas vienas is geriausiu Vilniaus mieste. Sukurta profesionali interneto svetaine su profesionaliomis nuotraukomis, vardas uzpatentuotas, gautas leidimas iskabai 5 metams, iskabos(2vnt) pakabintos. Namui atliktas kapitalinis remontas pries 2 metus. Svečiu namai parduodami su visa iranga reikalinga darbui, baldais, darbo irankiais, jau turimais ir busimais uzsakymais, socialiniais tinklais, interneto svetaine, realaus laiko sistemomis, el. pastu. Visko apmokytume, parodytume, kad darbas tęstųsi net nesustojęs. Dirbti reikėtu pradėti iš karto po pirkimo, norinčių apsistoti netrūksta kaip vasara taip ir žiema.
Kaina 70 000 euro, derybos galimos. Daugiau informacijos teiraukitės elektroniniu pastu: aleksam@gmail.com arba telefonu. Smulkesne informacija galiu suteikti susitikimo metu.
Svečių namai: www.vilniushome.eu

Panašūs skelbimai