Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas sėkmingai veikiantis gastrobaras/sushi baras su pilnai įrengtomis patalpomis

Kaina: 49000
Skelbimas perskaitytas:

Apie

Parduodamas miesto centre esantis baras Filosofai x Hattori Sushi. Patalpos nuomojamos - nuomos terminas 8 metai, juokingai maža nuomos kaina (pasidalinsiu susitikimo metu). Maisto tvarkymo licencija + alkoholio licenzija, galima alkoholiu prekiauti iki 5h ryto, tačiau galima pratęsti ir iki visos paros. Nėra kaimynų, tad galima garsi muzika, yra lauko terasa, norint - puiki vieta ne tik sushi barui, bet ir ilgai veikiančiam barui ar klubui. Naujai įrengtos restorano patalpos - raudonų plytų skliautai, naujai išvedžiota elektra, kanalizacija, komunikacijos. Parduodama su įmone - įmonei trys metai, PVM mokėtoja, skolų, apart einamųjų, neturi. Exclusive kontraktai su Wolt, geri ryšiai su tiekėjais. Įmonė parduodama su visa komanda, esantys darbuotojai lieka dirbti, jei tokį norą turite.
Į pardavimo kaina įeina visa industrinė įranga, 4cm storio ažuoliniai stalai, pusnaujės kėdės, 65 colių led tv, dekoracijos ir visa restorano atributika, net su lėkštėmis ir įrankiais. Investicijų nereikalaujanti vieta, nebent norite keisti konceptą ar gražinti senąjį Hattori - į pardavimą įeina visos Hattori Sushi ir Filosofai teisės ir prekiniai ženklai. Įmonės buhalterija tvarkinga, mokesčiai visada buvo mokami laiku.

Pardavimo priežastis - turiu dar keturis restoranus ir nuspręndžiau koncentruotis į tinklo kūrimą vienos iš turimų vietų, o ne daug unikalių ir skirtingų.

Į kainą įskaičiuota know how, tvarkingas buhalterijos perdavimas, apmokymai (tiek sushi, tiek standartinio maisto) kam paskirsiu apie mėnesį laiko su būsimu pirkėju.

Hattori Sushi - vienas geriausiai vertinamų Kauno sushi restoranų, turintis reputaciją visoje Lietuvoje, puikiai įvertintas tiek klientų, tiek kritikų, kaip A. Užkalnio.

Panašūs skelbimai