Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas restoranas - kavinė (UAB) ŽVEJŲ G., Klaipėdos senamiestyje

Kaina: sutartinė
Skelbimas perskaitytas: 2208

Apie

Parduodama įsitvirtinusi kavinė - restoranas pajūryje, Klaipėdos senamiestyje, Žvejų g., su vaizdu į Danės upę. Su visa virtuvės-baro įranga ir baldais (UAB). Kavinės plotas apie 100kv.m (be papildomų patalpų). Lauke dvi vasaros terasos: mažoji lauko terasa 40kv.m (Žvejų g.) ir didžioji 90kv.m. ant krantinės (su vaizdu į Danės upę). Pridedami lokybiški lauko baldai (stalai, kėdės).
Kiti privalumai - talpus sandelys, ofisas, kitos pagalbinės patalpos.
Yra "R keeper"– daugiafunkcė kasos sistema, užtikrinanti ne tik įprastus atsiskaitymus, bet ir atliekanti analitines funkcijas: apskaitos operacijas, finansinių ataskaitų formavimą, darbuotojų efektyvumo analizę.
Personalas apmokintas ja dirbti, esant reikalui ir kitus apmokins.
Kavinė puikiai įrengta, puošta vertingomis antikvarinėmis detalėmis.
Jau įsitvirtinusi rinkoje. Plačiai išreklamuota. Šios kavinės veikla vystoma 3 metai. Naujas šeiminkas gali eiti bet kurią dieną ir tiesiog tęsti pradėtą veiklą be jokių rūpesčių. Personalas turintis patyrimą, puikias rekomendacijas, profesonalus.
Visi reikiami dokumentai kavinei veikti be trukdžių: licencija VISĄ parą (nėra gyventojų), higienos pasas, leidimas lauko prekybai, higienos įvertinimas "5 puodeliai" ir kt. (vasaros metu leidimas prekiauti lauko terasoje, paruoštos vizualizacijos ir užtvirtintos savivaldybėje). Už 40kv.m terasą savivaldybei nereikia mokėti.
Yra kavinei priklausančios mašinų parkavimosi vietos (lankytojams ar personalui) ir patogus privažiavimas tiekėjams (atskiras įėjimas).
Ilgalaikė patalpų nuomos sutartis su galimybe vėliau prasitęsti už palankią rinkoje kainą.
Surinkta didelė lietuvos ir užsienio tiekėjų bazė ir sutartys su galimybe prasitęsti bendradarbiavimą (galimi marketinginiai susitarimai).
Puikiai tinka banketams, furšetams, dienos pietums, muzikiniams/pramoginiams vakarams, fotosesijoms, prezentacijoms, didesnių grupių priėmimui (virš 60žm. sėdimų vietų ir apie 100žm furšeto metu). Bus galimybė perimti esamas turistines grupes, o tai garantuoja pastovias įplaukas ir greitą investicijos atsiperkamumą.
Kaina sutartinė.
Daugiau informacijos pateiksime susitikimo metu arba elektroniniu paštu.
Rašykite: kavine.pajuryje@gmail.com
Tel. 861311277

Panašūs skelbimai