Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas pilnai veikiantis kaimo turizmo verslas

Kaina: 390 000
Skelbimas perskaitytas: 1033

Apie

Parduodama pilnai veikianti kaimo turizmo sodyba -vienkiemis Lazdijų r., 25 km nuo Druskininkų, miške, ant ežero kranto. Parduodama su visu inventoriumi, verslo modeliu, klientų duomenimis, Web puslapiu, Fb paskyromis ir t.t. Tereikia pasiraitoti rankoves ir galima dirbti nuo pirmos dienos. Sodyba yra žinoma ir l. gerai vertinama atsiliepimuose.
Sodyba priima vienu metu iki 50 žmonių. Dviejuose pastatuose svečiams yra skirta 15 įvairaus dydžio numerių su patogumais, pabūvių salė iki 30 žm. bei terasa-žiemos sodas iki 60 žm. Taip pat yra 4 kambarių apartamentai savininkų ar darbuotojų gyvenimui. Viso 700m2. Yra pirtis, kubilas, 3 paplūdimio tinklinio aikštelės, dvi didelės pavėsinės, didelis lauko duonkepis pečius, daug įvairaus sporto ir laisvalaikio inventoriaus. Mėgstantiems meistrauti, šiltos dirbtuvėlės su daug įrankių. Sodybai priklauso 50 a žemės. Yra sodas. Vieta ypatingai jauki, nuošali, saugi, bet tuo pačiu metu patogiai visus metus pasiekiama. Aplink daugybė ežerų. Pagrindinė sklypo erdvė yra pietinėje pusėje ir iš visų pusių apsupta miško, todėl turime porą mėnesių ilgesnį sezoną nei panašios sodybos.
Veiklos modelis. Vasarą- įvairios stovyklos, sporto renginiai, pobūviai, seminarai, plenerai. Kitu metų laiku- pobūviai, seminarai, pavieniai poilsiautojai.
Sodybą galima perimti nuo spalio-lapkričio mėn., nes vasara jau yra beveik pilnai rezervuota.
Sodyba įrengta nepanaudojus jokių projektinių ar rėmimo lėšų. Parduodama dėl su verslu nesusijusių aplinkybių. Apsvarstyčiau ir dalinį keitimą į kokybišką nuomojamą NT Kaune. Rimtai besidomintiems daugiau informacijos telefonu.

Panašūs skelbimai