Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas perspektyvus sofų, lovų ir čiužinių gamybos bei prekybos verslas

Kaina: 100 000 EUR
Skelbimas perskaitytas: 1771

Apie

Parduodama 100 procentų įmonės akcijų. Esami įmonės vadovai ir akcininkai pasiruošę vienerius metus dirbti kartu su naujaisiais akcininkais ir direktoriumi, kad perduotų visas gamybines technologijas ir visą per savo ilgametę patirtį sukauptą „know-how“. Įmonė veikia nuo 2010 metų, gamina bei parduoda (didmeninė bei mažmeninė prekyba) savo prekės ženklų sofas-lovas, čiužinius ir miegamas lovas. Gaminiai funkcionalūs ir modernūs, orientuoti į komfortą ir erdvės taupymą. Dėl šių savybių gaminiai gerai žinomi Lietuvos rinkoje. Tokių baldų paklausa didėja, todėl atsiranda gera perspektyva vystyti funkcionalių baldų idėją papildant asortimentą naujais medeliais. Gaminiai yra skirti aukštesnes ir vidutines pajamas gaunantiems klientams.
Darbuotojų skaičius – 16. Patentuoti, Lietuvoje žinomi, puikios reputacijos prekiniai ženklai.
Firminiai salonai su visa ekspozicija yra Vilniuje, Panevėžyje ir Kėdainiuose. Firminiuose salonuose yra visa reikiama prekybos įranga: kompiuteriai, kasos aparatai, kortelių skaitytuvai ir pan. Taip pat pilna produkcijos ekspozicija yra Klaipėdoje (verslo partneris). Eksportas: prekybos partneriai ir ekspozicija Rygoje. Bendra ekspozicijų vertė – 70 000 EUR. Prekių pristatymas įmonės transportu visoje Lietuvoje.
Internetinė prekyba. Internetinė parduotuvė Lietuvių kalba su papildomu funkcionalumu pritaikyti ir kitoms kalboms. Atskira internetinė parduotuvė užsienio rinkai. Socialiniai tinklai su daugiau nei 1 800 organiškai surinktų sekėjų, sudėliotos ir paruoštos socialinės reklaminės kampanijos.
Pilnai įrengtos nuomojamos gamybos patalpos, kurios suskirstytos į atskirus gamybos cechus su pilna reikiama veikiančia įranga ir personalu. Bendra įrengimų vertė – 30 000 EUR.
Medžiagų sandėlio likutis ne mažiau kaip 20 000 EUR.
Finansinė informacija: vidutinė paskutinių 3 metų apyvarta 350 000 EUR.
Ilgametė patirtis ir geri santykiai su tiekėjais bei jų kontaktai.
Pardavimo kaina: 100 000 EUR. Parduodama 100 % įmonės akcijų.
Daugiau informacijos tel. +370 615 61672

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai