Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas modernus pieno ūkis

Kaina: 2 000 000
Skelbimas perskaitytas:

Apie

Parduodamas VISAS šiuolaikiškas šeimos pieno ūkis su gyvenamuoju namu. Ūkio teritorija užima 3,5 ha. Ūkiui priklauso 100 ha nuosavos žemės aplink karvidę. Ūkyje yra 80 melžiamų pieninių karvių, 80 didelių telyčaičių, 10 bulių , 20 veršelių. Ūkis neturi jokių įsipareigojimų nei bankui, nei NMA.
Ūkis yra prie pat pagrindinio kelio, atskirai įkurtas kaip vienkiemis. Ūkyje yra modernizuota 1000 kvad.m. karvidė -palaidas laikymas, eglutės tipo melžimo aikštelė, šalia atskiras tvartas 400 kvad.m. , lagūna 1800 kubų talpos, daugiaviečiai ir vienviečiai veršelių nameliai.
Angaras : 1800 kvad.m. -gelžbetoninės plokštės, plastikiniai langai, pakeliami vartai.
Angare laikoma visa moderni ūkio technika- 3 traktoriai, yra visa moderni technika : šienavimui, silosavimui į tranšėjas, tiek žemės apdirbimo technika: sėjamoji, purkštuvas, prikabinama silosavimo priekaba, presas, frezas, grėblys, žolės mulčiaris, du srutovežiai ir t.t.
Gyvenamasis namas - 170 kvad.m., su visa įranga ir apstatymu, su trinkelėmis klotu kiemu, takeliais, apšvietimu, pavesine, šiltnamiu ir kt. Yra du žolės pjovimo robotai.
Ūkis turi savo privatų vandens gręžinį.
Ūkis yra Šilutės rajone. Kaina nurodyta su PVM.
Visa informacija tik telefonu .

Panašūs skelbimai