Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas jaukus 16 kranų pilstomo alaus baras

Skelbimas perskaitytas: 1871

Apie

Parduodamas trečius metus sėkmingai veikiantis judrioje Kauno miesto gatvėje įsikūręs alaus pilstymo baras. Šis baras populiarus tuo, jog čia galima išsirinkti net iš 16 skirtingų rūšių mažųjų Lietuvos bravorų verdamo pilstomo alaus ir džiugina klientus vis atsinaujinančių alaus ir vyno asortimentu. Taip pat gausus alaus buteliukuose pasirinkimas.
Kavinės veikla vygdoma vartoti vietoje ir išsinešimui. Alkoholio licenzija suteikta darbui iki 22 h.
Su pastato savininku yra sudaryta ilgalaikė patalpų nuomos sutartis. Patalpos nėra didelės, todėl komunaliniai mokesčiai maži. Baras turi didelį srautą pastovių klientų ir naujai užsukančių alaus mėgėjų.
Baras parduodamas kartu su UAB ir nuosava 16 modernių kranų alaus išpilstymo įranga, alaus šaldymo įranga, didele vyno spinta, televizoriumi, šaldytuvu alui, reklamine iškaba ant baro fasado, su ryškiu baro apšvietimu.
Bare įrengtas apšiltintas alaus laikymo sandelys. Dvi WC patalpos. Virtuvė pilnai paruošta darbui. Įrengta kondicionavimo, apsaugos, priešgaisrinės sistemos.
Interjeras įrengtas naudojant daug natūralaus medžio, šiuolaikiškai. Baro prekybinis stalas ir svečių stalai su kėdėmis ąžuoliniai.
Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės telefono nr. 864252390
Laukiame rimtai susidomėjusių!

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai