Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas Internetinės prekybos verslas el.parduotuvė

Kaina: 32500
Skelbimas perskaitytas: 1170

Apie

Parduodamas internetines prekybos verslas,svetaine sėkmingai dirba jau penktus metus, pardavinėjamos įvairios prekės skirtos namams/buičiai, sportui/laisvalaikiui, žaislai vaikams ir daug kitų….Iš viso tinklapyje apie 20 tūkstančių skirtingų prekių.
Verslas pelningas pilnai išlaikantis save ir nesantis pastovias pajamas:
2017 metu apyvarta 110000Eur
2018 metu apyvarta 120000Eur
Tvarkingas Uab be skolų,su tvarkinga ir laiku tvarkoma buhalterine apskaita.
-26k Facebook puslapio fanu auditorija.
-Adwords/analytics paskyra.
-Kontaktai įmonės kuri prižiuri adwords ir facebook reklamas.
-Tiekėju kontaktai visoms parduodamoms prekėms.
-Paysera ir kitu banku pajungimai.
-Klientų duombazė darbui su naujienlaiškiais.
-Strategiškai labai patogi Vilniuje sandelio/ofiso vieta. Sandelys 50kv.m/ofisas 8kv.m.Patalpos šildomos,bet papildomai mokėti už šildymą nereikia,nes praeina šiluminiai vamzdžiai.Bendra mėnesine nuomos kaina tik 180+pvm.
-Sandelio likutis apie 9000 Eur savikainos (pirkimo metu butu daroma inventorizacija nustatyti tikslu prekių kiekį sandelyje)
-Sutartys su kurjeriu tarnybomis su kuriais bendradarbiaujame jau ne vienus metus,todėl turime tikrai labai geras pristatymo kainas.
-Svetaine su pilna turinio valdymo Sistema,pajungtais papildomais moduliais ir prekėmis iš tiekejo (Yra galimybe dirbti ir be sandėlio)
Sis verslas puikus sprendimas tiems kas nori dirbti sau ir būti nuo nieko nepriklausomais,pilnai gali užtekti vieno darbuotojo.Kadangi pelningumas įmones tikrai geras verslo atsiperkamumas 1,5-2 metai įdejus daugiau darbo ir pastangų visą procesą galima pagreitinti,žinant kad internetine prekyba yra ateitis,perspektyvos tikrai didelės.Investavus į reklamą nesunkiai apyvarta galite padvigubinti.
Paskutinius metus prekyba buvo vykdoma tik internetu su pristatymu kurjeriu tarnybomis arba per paštomatus,bet nemaža dalis klientų nori prekes nusipirkti vietoje,todėl galvojant apie perspektyvas galima padaryti prekių atsiėmimo punktą/parduotuve,kaip ir minėjom vieta strategiškai tikrai gera,aplinkui daug įmonių ir gyvenamujų rajonų.Vien padarius atsiėmimo punktą apyvarta padidėtu 15-20% Verslas parduodamas nes turime kitų veiklų ir nebeužtenka laiko ji administruoti,todėl ir buvo dirbama tik su siuntimais be atsiėmimo punkto.Daugiau info papasakosime telefonu,nes visko surašyti tikrai neįmanoma.

Su rimtu pirkėju kaina derinama.

Panašūs skelbimai