Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas inovatyvus paslaugų verslas, neturintis konkurencijos Lietuvoje

Kaina: sutartinė
Skelbimas perskaitytas: 1406

Apie

Parduodamas pažangus ir inovatyvus paslaugų verslas, kol kas neturintis konkurencijos Lietuvoje. Įmonė įkurta 2014 pabaigoje, veikla pradėta 2015m. Investavome ne tik lėšas, bet ir daug laiko, kad sukurti Lietuvos rinkai pritaikytą verslo modelį. Toks verslo modelis jau dešimtmečius veikia JAV ir yra atpažįstamas pažangiose Europos šalyse. Tai – paslaugų verslas, kurį gali valdyti patirtį turintys įmonių valdyme, vadovavime, administracinėje veikloje. Manome, kad šiuo verslo modeliu taip pat gali domėtis įmonės, kurios apskaitos paslaugas parduoda outsourcing‘o būdu ir šia nauja, papildoma veikla galėtų praplėsti savo paslaugų krepšelį bei tapti išskirtiniais rinkoje.
Per 2 aktyvius verslo gyvavimo metus pelnėme gerą reputaciją ir pasitikėjimą pažangiausių Lietuvos verslo įmonių vadovų rate. Verslo sklaidai rinkomės neįprastas reklamos priemones, o klientus ir pasitikėjimą pasiekėme tapdami Lietuvoje veikiančių įvairių užsienio šalių prekybos rūmų nariais, nuolat aktyviai dalyvaudami įmonių vadovams skirtuose networking‘o renginiuose. Šiai dienai mūsų veiklos prekinis ženklas jau yra žinomas tame segmente, į kurį jis ir buvo orientuotas. Apie mus rašė „Verlso Žinios“, „IQ“ žurnalas.
Įmonės juridinė veiklos forma – UAB. Turi PVM mokėtojo statusą. Skolų nėra. Pelningumas – apie 20%. Įmonės metinė apyvarta:
2015m. - 82602 Eur
2016m. -112319 Eur

Į verslo pardavimo kainą įeina:
- Sukurta verslo koncepcija, partnerių ir klientų tinklas, know-how;
- Pagal naujausias tendencijas sukurtas tinklapis LT, EN kalbomis;
- Profesionaliai sukurtas prekės ženklas – logotipas;
- Išpirktas domenas (keletas jų rezervuota plėtrai vykdyti);
- UAB ir tvarkinga dokumentacija;

Verslo pardavimo kaina – sutartinė, atsižvelgiant į tai, kokie pirkėjo planai ir kiek mums reikės laiko investuoti į įvedimą. Tai – perspektyvus organizacinės ir administracinės veiklos outcourcing‘o verslas, turintis dideles galimybes ir ambicijas augti ir tapti žinomais.
Laukiami tik rimtai nusiteikusių svarstyti verslo įsigijimą interesantų skambučiai.

Panašūs skelbimai