Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas greito maisto restoranų tinklas

Kaina: 40 000
Skelbimas perskaitytas: 1392

Apie

Parduodamas greito maisto restoranų tinklas
Parduodama UAB valdo du objektus.
Pirmasis objektas - picerija, orientuota į picų pristatymą į namus, bei išsinesimą, patalpų plotas 50 kv/m, patalpos nuomuojamos, nuomos terminas dar 4 metai, yra galimybė nuomos terminą pratęsti, patalpų savininkas suinteresuotas tęsti nuomą kuo ilgesniam terminui.
Antras objektas picerija-grilinė turi 40 sėdimų vietų lankytojų salę. Platus meniu: picos, mėsainiai, grilio patiekalai, traški vištiena, užkandžiai, alus, alkoholiniai gėrimai. Strategiškai gera vieta, dideli žmonių srautai, šalia statomi dideli verslo ir prekybos centrai, patalpų plotas 100 kv/m. Patalpos nuomuojamos, nuomos terminas dar 4 metai yra galimybė nuomos terminą pratęsti, patalpų savininkas suinteresuotas tęsti nuomą kuo ilgesniam terminui.
Abu objektai turi alkoholio licencijas, bei kitus darbui reikalingus leidimus.
Visa įranga buvo pirkta nauja, dalis įrangos su dar galiojančiom garantijom.

Verslas veikia jau ketvirtus metus, turi platų pastovių klientų ratą. Patentuotas vardas nuolatos reklamuojamas, todėl klientu ratas pastoviai auga.
Aukštos ,,Google” pozicijos, gerai išvystyta maisto pristatymo į namus paslauga,
gerai paruoštas ir apmokintas personalas, pilnai sutvarkytos technologinės kortelės, leidimai, tiekimas, ir visa kita, ko reikia sklandžiai įmonės veiklai užtikrinti.
Tai puikus sprendimas norintiems pradėti savo verslą, nes norint pradėti viską nuo nulio turėsite begalę rūpesčių ir išlaidų, tokių kaip: patalpų paieška ir remontas, technologiniai planai, įrangos įsigyjimas, meniu sudarymas, patiekalų technologinės kortelės, baldai, leidimai ir licencijos, žaliavų tiekimas, personalo paieška ir apmokinimas, visos infrastruktūros sukūrimas, kasos aparatai, reklaminės iškabos ir t.t. Ir tai tik iki atsidarymo, vėliau seks kiti rūpesčiai, reiks verslą išsukti, vėl investicijos į marketingą, reklamą ir dar daugybė išlaidų, laiko ir energijos.
įsigijus šį verslą Jūs turėsite pilnai veikiančią, gerai išvystytą įmonę, nereiks rūpintis verslo pradžia, bei išsukimu, tereikės verslą tinkamai prižiūrėti ir administruoti.
O verslo kaina yra tik investicijų išlaidos, kurias Jūs sumokėtumėt nusprendę pradėti tokį verslą nuo nulio.
Tinkamai administruojant Jūsų investicijos atsipirks nuo 3 iki 5 metų.

Verslas gali buti parduotas visas Kaina 60 000 euru

Arba atskirai picerija-griline Kaina 40 000 euru

Tel. 8675 75729

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai