Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodama verslo dalis

Kaina: 55000 kaina dar gali būti derinama.
Skelbimas perskaitytas: 1372

Apie

Parduodama verslo dalis prestižinio vardo rinkoje masažo SPA paslaugas teikiantis filialas KAUNE
Filialo dabartinis statusas: šiuo metu veikiantis po bendra Pardavėjo UAB‘o veikla.
Filialo statusas pardavimo metu: atsikiriamas nuo Pardavėjo veiklos perleidžiant naujai sukuriamai įmonei arba Pirkėjo turimai įmonei pagal verslo dalies pardavimo sutartį.
Įdirbis: 15 metų rinkoje žinomas prestižinis SPA centro vardas; Kauno filialo veikla 6 metai.
Personalas: 3 masažuotojai, 2 administratorės, 1 tvarkytoja-valytoja. Visi specialistai įdarbinti pagal sutartis. Darbuotojų išsilavinimas atitinkantis įmonės veiklą ir vykdomas paslaugas, geros reputacijos profesionalūs specialistai.

Patalpos aprašymas:
• Patalpos: Kaune, ilgalaikė nuoma.
• Būklė: patalpos pilnai estetiškai įrengtos ir pritaikytos SPA, grožio veiklai; yra higienos ir darbo saugos dokumentai.
• Patalpų nuomos kaina: 1000 eur su PVM.
• Patalpų planas: 3 masažo kabinetai (1 – dvivietis; 2 vienviečiai); 1 kosmetologinis; 3 dušai kabinetuose, jacuzzi dviems, vonia dviems, pirtis; recepcija; relakso erdvė, klientų persirengimo kambarys, virtuvė- darbuotojų kambarys.
• Parduodama įranga: 5 masažo stalai, vonia, kompiuteris,stebėjimo įranga, signalizacija, skalbimo mašinos, džiovyklės, aparatūra, paveikslai, baldai laukiamajam ir relakso zonai, užuolaidos, rankšluosčiai, chalatai, specializuota procedūrų įranga, šviestuvai, kilimai, kasos aparatas, staliukai, dėžutes, kėdės ir kiti veiklai reikalingi baldai/įranga. Kiti baldai/įranga įeinantys į patalpų nuomos kainą.

Paslaugos - tiekiamos aukštus standartus atitinkančios paslaugos: viso kūno, segmentiniais, kosmetologiniai masažai ir SPA procedūros labiausiai paklausūs rinkoje.

Klientai: turimas nuolatinis pastovių klientų srautas, taip pat nuolat pritraukiami nauji klientai. Klietūrą sudaro vidutinių ir aukštesnių pajamų klientai, mėgstantys išskirtinumą, prabangą, aukštą paslaugos standartą ir nepriekaištingą aptarnavimą, taip pat klientų rate gausu žinomų promagų pasaulio, garsenybių elito atstovų, akorių, menininkų ir kitų visuomenės veikėjų. Klientų kontaktų duomenų bazė virš 5000.
Įmonės pasiekimai: įmonės vardas yra lyderiaujantis SPA ir grožio paslaugų rinkoje, turintis bedrą veiklos patirtį Lietuvoje ir užsienyje jau 15 metų, įmonė taip pat yra įrengusi ne vieną SPA centrą 4-5 žvaigždučių viešbučiams bei apmokiusi SPA paslaugų standarto.
Partnerystė: dirbama su garsiomis draudimo kompanijomis, kitais grožio ir SPA paslaugų perpardavėjais, viešbučiais, verslo organizacijomis.
Rinkodara ir pardavimai: įmonės marketinginiai veiksmai vykdomis vidiniais resursais bei pasitelkiant išorinius reklamos bei komunikacijos partnerius; įmonė turi sukūrusi stiprų asmenį „know-how“ rinkodaros, pardavimų ir viešųjų ryšių vystymui. Pagal poreikį yra galimybė bedradarbiauti pardavimų skatinimo ir klientų pritraukimo tikslais.
Žaliavos ir tiekėjai: pagal poreikį yra galimybė aprūpinti žaliavomis tolimesnei Jūsų veiklai.

Panašūs skelbimai