Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodama rankdarbių parduotuvė

Kaina: 1
Skelbimas perskaitytas: 1589

Apie

Atiduodu verslas su plačiu asortimento spektru: nuo dovanos iki interjero ir eksterjero detalių. Prekės yra tiek rankų darbo tiek importuotos. Prekiaujama dekoracijomis, suvenyrais, interjerinėmis lėlėmis, rankų darbo žaislais, papuošalais, švenčių atributika ir kitomis interjero, eksterjero detalėmis. Verslas pritaikytas mini gamybai, nes daug parduodamų prekių galima gamintis vietoje ir pagal užsakymą. Šiam tikslui architektų pagalba yra sukurta originali parduotuvės vizualizacija, yra techninis projektas. Parduotuvė įsikūrusi prekybos centre Vilniuje.
Parduotuvė gali prekiauti šviestuvais, kanceliarinėmis prekėmis. Šiuo metu yra sudaryta sutartis su „SYL“ prekės ženklo atsovais dėl sidabruotų ir paauksuotų rankų darbo papuošalų. Dauguma turimų prekių – autoriniai darbai. Bendradarbiaujame su Lietuvos autoriais ir dizaineriais, kurie kuria originalius rankų darbo gaminius. Dalyvaujame įvairiuose renginiuose: mugėse, parodose, prezentacijose ir t.t
Parduotuvės plotas yra 25 kv.m Patalpų nuomos sutartis pratęsiama norimam laikotarpiui.
Parduotuvėje dirba profesionalūs pardavėjai dovanų ekspertai, kurie ne tik parduoda, bet ir patys kuria pagal kliento pageidavimus Nusipirkus šį verslą apmokysime ir pasidalinsime tolimesnėmis verslo vystymo idėjomis.
Įmonės veiklos trukmė 1 metai.
įeina: prekybinė įranga, kasos aparatas, prekės, autorių ir tiekėjų sąrašas, el parduotuvė ir svetainė, bei „Facebook“ puslapis.
Yra skolų.

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai