Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodama PELNINGA elektroninė parduotuvė www.mesininkas.lt

Kaina: 10000
Skelbimas perskaitytas: 450

Apie

Tai projektas, kuris Lietuvoje beveik neturi konkurencijos, o produktai didžiulę paklausą - prekiaujame internetu išskirtinės kokybės lietuviška, brandinta ir šviežia jautiena. Per beveik 5 metus sukūrėme gerai žinomą ir įsimintiną prekinį ženklą – mesininkas.lt. Jei vertinate išskirtinius produktus, matote galimybę iš to užsidirbti ir tapti vienu garsiausių jautienos tiekėju Lietuvoje – tai Jūsų verslas.
Su el. parduotuvės projektu gaunate:
- domeną ir elektroninę parduotuvę http://www.mesininkas.lt/. El.parduotuvė padaryta ant lengvai valdomos WordPress WooCommerce platformos. Be jokios reklamos el.parduotuvę aplanko apie 2000 lankytojų per mėnesį. Organinėje Google paieškoje tinklapis atsiduria top 5 pozicijoje pagal tokius raktažodžius, kaip „brandinta jautiena“.
- Facebook puslapį https://www.facebook.com/mesininkas/ - pagrindinis komunikacijos kanalas, kuris turi virš 800 tikrų sekėjų/pirkėjų, neišleidus nei vieno euro
- Google Analytics ir Facebook Business Manager paskyras, kurių pagalba matysite tinklapio ir FB puslapio lankomumo statistiką
- nuolatinį brandintos ir šviežios jautienos tiekimą iš ūkininko. Produkcija tiekiama į: Vilnių ir Kauną tris kartus per savaitę, o taip pat pristatome į Druskininkus, Marijampolę, Birštoną, Alytų, Trakus, Elektrėnus. Ūkininkas augina didelę bandą Angus veislės jaučių, turi savo išpjaustymo cechą, brandyklą, tad su produkcijos kokybe ir trūkumu tikrai neteks susidurti.
- virš 200 nuolatinių pirkėjų ratą. Galima drąsiai plėstis, nes pasiteiravimų sulaukiame iš visos Lietuvos.
Projektas labai perspektyvus, pelningas ir įdėjus daugiau laiko ir pastangų, galėtų generuoti žymiai didesnę naudą.
Internetinė parduotuvė valdoma fizinio asmens.
Bendra internetinio projekto www.mesininkas.lt kaina – 10000. Investicijos atsipirkimas apie 12-15 mėn.
Įdėjus darbo ir pastangų, rezultatai gali būti žymiai geresni.
Parduodu, nes turiu dar kitų veiklų ir nebegaliu skirti reikiamo dėmesio šiam verslui.

Daugiau informacijos telefonu.

Panašūs skelbimai