Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodama išskirtinių megztinių e.parduotuvė su pelnu

Kaina: 600
Skelbimas perskaitytas: 979

Apie

Parduodama megztinių e.parduotuvė www.keturidvam.lt (Iš tiekėjo puslapio galima papildyti prekių asortimentą išskirtinėmis kepurėmis, megztiniais su kapišonais, marškinėliais, LED batais ir taip susilaukti daug daugiau pardavimų, bei skirtingais metų sezonais darytis pelną).
E.Parduotuvė yra pilnai veikianti ir nešanti pelną. Į reklamą buvo įnvestuota 0€, bet buvo įnvestuotas laikas į 2 facebook puslapių vystymą iš kuriu dabar ir ateina visi parduotuvės klientai. Facebook puslapių, kuriuose galima reklamuoti megztinius bendras fanų skaičius yra ~8000. Reklamuojant megztinius facebook puslapiuose ir palaikant juose srautą galima neįnvestuojant į reklamą susilaukti pardavimų.
Elektroninė parduotuvė atidaryta nuo 2016 m. vasario 9 dienos ir nuo to laiko per parduotuvę yra parduota prekių už 324€. Užsakymų nuotrauka: http://i.imgur.com/zzES3FX.png
Prieš elektroninės parduotuvės atidarymą megztiniai buvo pardavinėjami Facebook puslapyje ir buvo parduota megztinių už 250€.
Bendrai šiuo metu yra parduota megztinių už 524€.
Dar liko neparduota 13 megztinių (S/M dydžių). Prekių likučio kaina ~200€.

E.PARDUOTUVĖ PARDUODAMA UŽ 600€.

Kas įeina į šią kainą?
1. E.Parduotuvės adresas (www.keturidvam.lt)
2. Hostingas, kuriame 24/7 veikia e.parduotuvė. Host1Plus.com planas "Personal" už 5$ per mėnesį.
3. Megztinių ir kitų išskirtinių daiktų tiekėjai.
4. Bendrai ~8000 fanų turintys 2 Facebook puslapiai. Abejuose facebook puslapiuose fanai susirinko naturaliai. Vienas facebook puslapis gyvuoja daugiau nei porą metų.
5. Prekių likutis: 14 megztinių (S/M dydžiai).
6. Redaguotos visų megztinių nuotraukas ant balto/permatomo fono + specialis fonas megztiniams e.parduotuvėje.

Jei negalite prisiskambinti palikite SMS žinutę, kad skambinote DĖL MEGZTINIŲ E.PARDUOTUVĖS ir kai tik atsilaisvinsiu iš karto perskambinsiu.

Panašūs skelbimai