Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodama 4 Metus Veikianti Pelninga E-parduotuvė Pardavusi Drabužių už 200 000 €

Kaina: 12000
Skelbimas perskaitytas: 6110

Apie

Dėmesio: tai nėra internetinės parduotuvės kaip svetainės pardavimas. Kaip žinia, internetinę parduotuvę šiais laikais galite susikurti ir už 10 €, jeigu rezultatas jus tenkins (iš pirmo vaizdo ji mažai tesiskirs nuo šios parduodamos ar nuo pasaulinės amazon). Tai yra pilnai išplėtotas ir išvystytas šiuolaikinis elektroninio verslo modelis, stabiliai ir pelningai veikiantis jau daugiau kaip 4 metus ir prie kurio visus 4 metus buvo dirbama kaip prie pagrindinės veiklos, o ne papildomos. Veiklą kasdien konsultavo daugiau kaip 10 metų patirtį Lietuvos elektroninėje komercijoje turintis profesionalas. Tad, kad pilnai suprastumėte vertes, rekomenduoju kreiptis tik su elektroninio verslo patirtimi.

Specifikacija:
- Elektroninė parduotuvė skirta moterims: asortimentą sudaro drabužiai moterims, rankinės, papuošalai ir aksesuarai.
- 2016 m. pajamos 42.000 €, o parduotų prekių marža daugiau kaip 100%. Jeigu įdomus palyginimas, tokia elektroninė parduotuvė galėtų pagal pelną lygintis su buitinės technikos elektronine parduotuve, kurios pajamos būtų apie 0.5 mln. €.
- 2017 m. pajamų - apyvartos prieaugis sieks apie +20% ir suma bus apie 50.000 €.
- Viso per veiklos istoriją įvykdyta apie 12 000 užsakymų, kurių suma per 200 000 €.
- 2017 m. vid. krepšelio suma: 24 €
- 2017 m. konversijos rodiklis (apsilankiusiųjų ir apsipirkusiųju santykis): apie 0.6%
- Per veiklos istorija el. parduotuvė yra sulaukusi apie 1 400 000 apsilankymų, o unikalių lankytojų buvo apie 650 000 (kas antras Lietuvos gyventojas, besinaudojantis internetu, yra buvęs kaip lankytojas). Pagal oficialią Google Analytics statistiką.
- Vidutinis lankytojų skaičius 2017 m. yra apie 900 lankytojų kasdien ir apie 26 000 per mėnesį.
- Mėnesinis reklamos biudžetas sudaro apie 500 € (visos efektyviausios šiuolaikinės skaitmeninės rinkodaros priemonės: Google Adwords, Facebook, Instagram ir kt.).
- Facebook gerbėjų skaičius virš 30 000.
- Apie 28 000 naujienlaiškių prenumeratorių.
- Aktyvi Instagram paskyra.
- Automatizuotas siuntų paruošimas per kurjerį, į Lp Express terminalus ir į Lietuvos pašto skyrių.
- Yra vykdoma pirkusių klientų apklausa atgaliniam ryšiui, kur 90% pirkėjų lieka patenkinti apsipirkimų ir rekomenduotų e-parduotuvę kitiems.
- Parduotuvės dizainas, techniniai sprendimai, automatizacija, user experience, atnaujinama kiekvieną mėnesį, stebint naujausias Lietuvos ir pasaulio elektroninės komercijos tendencijas.

Trumpai: tai yra elektroninė parduotuvė, kurią gali aptarnauti 1 asmuo ir užsidirbti kiekvieną mėnesį apie 1000 €. Elektroninės paduotuvės pavadinimas bus pasakomas skambučio metu, o kitos detalės - tik susitikimo metu, pasirašant konfidencialumo įsipareigojimą.

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai