Pereiti į pagrindinį turinį

Padidinsim soc tinklų sekejų, "patinka", video peržiūrų kiekį greitai ir pigiai

Kaina: 5
Skelbimas perskaitytas: 335

Apie

50% nuolaida visom paslaugom!
Kodas: VERSLOPAIESKOS50
Soc. tinkluose turėti gerą skaičių sekėjų BŪTINYBĖ kiekvienam verslui, nes:
Visi potencialūs klientai ar partneriai, užėję į jūsų facebook ar instagram puslapį, iškart atkreipia dėmesį, kiek "patinka" jis turi, ir pagal tai susidaro pirmąjį įspūdį apie jūsų verslą, paslaugas ir produktą. Taip pat, reklamuojantis soc. tinkluose, žmonės labai kreipia dėmesį, kiek patinka turi jūsų reklaminis postas, nes tai pasako, ar produktas pripažintas tarp žmonių ir perkamas. Jūsų puslapis gali būti išdirbtas iki mažiausių smulkmenų, tačiau jei turite vos kelis šimtus patiktukų, ar tik keliasdešimt, susidaro įspūdis, kad esate nauja, nepatyrusi įmonė, arba tiesiog nepatikimi.
Paslauga greitai atsipirks ir teiks didžiulį pranašumą prieš konkurentus, kadangi turėdami daug sekėjų, esate paieškose iškeliami aukščiau, o jūsų puslapis ir įrašai pradedami natūraliai rodyti vis didesnei auditorijai, kurią gali sudominti jūsų produktas. Taigi tikrai verta.
Esame sukūrę progrąmą, kuri gali generuoti jums norimus skaičius soc. tinkluose. Sėkmingai veikia jau, 3 metus. Pasididinus, jie išliks visam laikui. Rezultatas palaipsniui pasiekiamas kelių dienų bėgyje.
Jei domima panasios paslaugos, kurios neaprasytos - kreiptkitės, rasim sprendimą, kadangi dirbam su visom platformom (youtube, twitter, spotify ir t.t.)
Taip pat užsiemam:
Masinis email siuntimas
Įmonių kontaktai (email, soc profiliai)
www.medijospartneris.lt
Ir nepamirškit 50% nuolaidos kodo (iki liepos 1) VERSLOPAIESKOS50

Panašūs skelbimai