Pereiti į pagrindinį turinį

Padedame atidaryti Grožio saloną!

Kaina: 3800
Skelbimas perskaitytas:

Apie

Esame oficialus Vacu Activ atstovas Lietuvoje nuo 2011 m.
Konsultuojame ir padedame atidaryti studijas klientams visame pasaulyje!

Kasmet aparatai yra tobulinami ir atnaujinami, siekiant pasiekti dar tobulesnių rezultatų, kurie yra įvertinami Lenkijoje, Airijoje, Anglijoje, Kipre, Rusijoje, Belgijoje, Ispanijoje, Japonijoje, Amerika ir kt.

Siekiant dar geresnių rezultatų kiekvienais metais aparatai yra vis techniškai patobulinami ir atnaujinami, todėl šiandien mes didžiuojamės galėdami Jums pristatyti pačius naujausius aparatus!
Jei nori šias naujoves pamatyti savo akimis, įsitikinti jų unikalumu ir išmėginti pats, esi labai laukiamas pas mus!
Tik Vacu Activ gaminamas Roll Shape Touch yra unikalus ne tik išvaizda, kokybe, bet ir poveikiu!
Tai vienintelis rinkoje saugus, sertifikuotas, modernus, stilingas, efektyvus, skleidžiantis ilguosius infraraudonuosius spindulius, kolageno spindulius bei turintis jonizacijos lempą Roll masažo aparatas yra skirtas atlikti limfodrenažinį masažą ir patobulinti kūno linijas.
Ir dar daug apdovanojimų pelniusių aparatų pamatyti galite:
www.vacuactiv.lt
www.vacuactiv.pl
www.figuraplius.lt
Jei susidomėjai ir norėtum pradėti savo verslą, suteikiame Tau visus veiklos pradžiai reikalingus spaudos maketus, internetinę svetainę.
Paslaugus ir draugiškas mūsų kolektyvas apmokys, patars ir suteiks visą reikalingą išsamią informaciją, kuri leis Tau efektyviai ir rezultatyviai vykdyti studijos veiklą. SERTIFIKATAI IR MOKYMAI NEMOKAMI!
Aparatai gali būti naudojami SPA ir masažo studijose, sporto klubuose, grožio salonuose, taip pat individualiam poreikiui tenkinti.

Investicijos studijos atidarymui - nuo 5000 Eur.
Atsipirkimas - 5-12 mėn!

Tik iš UAB "Figūra Plius" įsigyti aparatai yra sertifikuoti ir atitinka visus saugumo reikalavimus, bei suteikiama iki 2m. GARANTIJA.
Galimybė pirkti lizingu!
Jaunimui iki 29 metų yra galimybė gauti 15000 eur paramą.
Daugiau informacijos: pardavimai@figuraplius.lt

Panašūs skelbimai