Pereiti į pagrindinį turinį

Kulinarijos/konditerijos verslas su patalpomis

Skelbimas perskaitytas: 1952

Apie

Parduodama pelningai veikianti įmonė Klaipėdoje. Veikla – kulinarinių gaminių gamyba ir tiekimas. Parduodama UAB, su visomis licencijomis, receptūromis, technologijomis, įranga, plačiu pastovių klientų ratu Klaipėdoje, Kretingoje. Verslas parduodamas su patalpomis (kulinarijos/konditerinių gaminių cechas).
Tai ilgalaikė ir pelninga investicija. Galimos plėtros galimybės tiek asortimento tiek klientų atžvilgiu.
Verslas gali produktyviai veikti nuo pirmų įsigijimo dienų. Būsimiems įmonės šeimininkams pateiksime visus finansinius duomenis, technologijas, klientų sąrašą ir pan. Esant poreikiui pirmus mėnesius apmokysime ir supažindinsime tiek su veikla, procesais, darbuotojais tiek su klientais.
Tai verslas reikalaujantis pilno įsitraukimo į vykdomą veiklą.

Patalpų aprašymas: Baltijos pr., Klaipėda, 54kv.m. Maitinimui, paslaugoms tinkančios patalpos, su vėdinimo ir kondicionavimo sistema. Įėjimas – atskiras, pirmas aukštas, geras susisiekimas, aukštos lubos, plastikinai langai, šarvuotos žaliuzės, 2 san.mazgai. Aikštelėje visada yra vietos automobilių parkavimui. Visos miesto komunikacijos: vandentiekis, kanalizacija, centrinis šildymas.
Patalpos labai racionaliai išplanuotos, suskirstytos zonomis, atitinka visus VMVT reikalavimus, taigi yra tinkamos tiek kulinarinių, tiek konditerinių gaminių gamybai, kepyklai, maisto prekių parduotuvei, valgyklai ar pan. Patalpos geros būklės.

Jeigu susidomėjote būtinai rašykite ar skambinkite.

Panašūs skelbimai