Pereiti į pagrindinį turinį

Kelionių Agentūra

Kaina: 10000
Skelbimas perskaitytas: 1834

Apie

Besiplečianti kelionių agentūra su stabiliai gaunamomis pajamomis. Nuolatiniai privatūs ir verslo klientai. Sutartys su visais kelionių organizatoriais. Parduopdame keliones, bilietus, apgyvendinimą, darome vizas, atstovaujame Gjensidige draudimo bendrovę ir atliekame visas kitas paslaugas keliaujantiems. Ofisas - verslo centre, Kaune ir papildomas prekybos taškas MaximaXXX parduotuvėje.
Paskutinius 3 metus daug maž stabili apyvarta - apie 350'000eur per metus.
Pirmi 2 veiklos metai buvo nuostolingi. Nuostolis buvo dengtas akcininko įnašu didinant kapitalą. Veikla tapo pelninga. Prieš nepilną mėnesį atidarytas naujas pardavimo taškas Maximoje. Natūralu taškas generuoja ir dar bent pusmetį generuos neigiamą rezultatą. Jam, o taip pat susikaupusias dėl plėtros skolas padengti reikia apie 10'000eur gana skubiai (yra neatidėliotinų mokėjimų) ir dar panašiai tiek ateityje dengti naujo taško būsimus nuostolius.
Ilgalaikio turto - nėra arba nusidėvėjęs (ofiso baldai, kompiuterinė technika). Sausio mėnesį įsigytas lengvasis automobilis lizingu, kurio vertė 17'000eur, finansuojama dalis - 11'000eur. Automobilį galiu išpirkti iš įmonės pagal sutartas sąlygas. Skolų bankams nėra.
Galimas dalinis arba pilnas akcijų pardavimas.

Panašūs skelbimai