Pereiti į pagrindinį turinį

Ieškau verslo partnerių, bendraminčių

Skelbimas perskaitytas: 1271

Apie

Ko ieškau?

Nors savo veiklą vykdau, noriu potencialą panaudoti start-up‘ų kūrimui, padedant plėtoti egzistuojančius verslus, bei padėti generuoti naujas idėjas, kurti bendrus projektus ir susipažinti su įdomiais žmonėmis. „Vienas kovo lauke – ne karys“, taip ir gyvenime, bei versle - reikalingi draugai, parteriai ir bendraminčiai. Ieškau kūrybiškų, šviežiai mąstančių žmonių šiai komandai kurti.

Skaitai mano žodžius – reiškia radai mane neatsitiktinai. Jei turi verslą arba ketini jį pradėti ir ieškai papildomų galimybių jį plėtojant (šviesaus proto žmogiškųjų išteklių, inovatyvių sprendimų, įdomių idėjų ir pan.) – paskambink arba parašyk į el. paštą. Nemėgstu pasenusių „varkių“, tačiau mielai išklausysiu visus pasiūlymus.

Mano indėlis

Esu jaunas, racionaliai mąstantis, ryžtingas ir aktyvus. Turiu daugiametę patirtį prekiaujant elektroninėse prekybos platformose. Trečius metus vykdau individualią veiklą susijusią su prekyba internetu. Turiu patirties prekiaujant eBay ir Etsy prekybos sistemose. Tiek pat metų vykdau kitas individualias veiklas, kurios susijusios su aktyvių klientų paieškos specifika. Įgyti analitiniai ir strategijos kūrimo įgūdžiai, bei mano asmeniniai charakterio bruožai yra didžiausia investicija, kurią (gal būt) galiu pasiūlyti Tau.

Pagarbiai,

Arnoldas

Arnoldasnt[eta]gmail.com

861852595

Panašūs skelbimai