Pereiti į pagrindinį turinį

Ieškau partnerio(-ės) !

Skelbimas perskaitytas: 543

Apie

Ieškau partnerio prisijungti prie b2b verslo (didmeninės prekybos platforma) kūrimo!

Šiai dienai turime aiškią viziją, nepabaigtą platformą, pagrindinius verslo partnerius, marketingo įrankius reikalingus platformos reklamai, visą know-how.

pagrindinė platformos veikla - bendradarbiavimas su elektroninių parduotuvių savininkais, suteikiant jiems galimybę iš mūsų esančio katalogo (5 skirtingų kategorijų prekių) importuoti prekes į savo parduotuvę, užsidėjus norimą antkainį.

O gavę užsakymą savo parduotuvėje, atlikti jį pas mus ir mūsų partneriai užsakymą supakuos ir išsiųs nurodytu adresu arba tiesiai jūsų klientui.

Sandeliai Lietuvoje, todėl greitas prekių pristatymas iki 3 d.d (išimtis švenčių dienos, bet ir tam turim sprendimo būdą). Dar vienas mūsų didesnių privalumų tai, kad partneris suteikia 14 dienų prekių grąžinimą (labai retas atvejis, kai didmeninkai suteikia galimybę grąžinti prekes)

Vienintelis Lietuvoje esantis šios rinkos žaidėjas, šiuo metu gali pasiūlyti 1 kategorijos prekes, su ir taip ženkliai uždėtų antkainiu, bei ilgą prekių pristatymą.

Esu pradėjęs derybas su viena populiariausių vyriškų drabužių, avalynės, aksesuarų parduotuves savininku, kuris gali pasiūlyti 30% žemesnes kainas, nei šiuo metu jos yra rinkoje, tad pagal atliktus skaičiavimus, realistiškiausias mūsų antkainis (iki 10%), taip palikdami galimybę e. parduotuvių savininkams gauti prekes 20 ir daugiau procentų pigiau, bei išvengti sandėliavimo, pakavimo ir siuntimo išlaidų.

Ieškau partnerio, kuris galėtų prisidėti tiek finansiškai, tiek žiniomis ir pagalba. Tikiu, kad šis projektas gali pasiekti daug ir ne tik Lietuvoje. Svarbu tinkama komanda.

Jei tiki, kad mano įdėja gera, lauksiu tavo žinutės!

P.s ieškau ir programuotojo, galėčiau pasiūlyti dalį įmonės akcijų ir dar daugiau.

Panašūs skelbimai