Pereiti į pagrindinį turinį

Darbuotojai Iš Trečiųjų Šalių, Baltarusija, Ukraina, RUSIJOS, KAZACHSTANO, AZERBAIDŽANO, KIRGISTANO, UZBEKISTANO, INDIJOS.

Kaina: 500
Skelbimas perskaitytas: 362

Apie

Darbuotojai Iš Trečiųjų Šalių,baltarusija Ukraina
Vilnius, kiti miestai

SIŪLOME JŪSŲ VERSLUI DARBUOTOJUS IŠ BALTARUSIJOS, UKRAINOS, RUSIJOS, KAZACHSTANO, AZERBAIDŽANO, KIRGISTANO, UZBEKISTANO, INDIJOS. TAIP PAT TVARKOME UŽSIENIEČIŲ DOKUMENTUS, NACIONALINĘ DARBO VIZA, LAIKINAS LEIDIMAS GYVENTI LIETUVOJE.

Turime suformuotas brigadas profesionalių statybininkų betonuotojų nuo 5 iki 80 žmonių taip pat mūrininkų, tinkuotojų, pastolių montuotojų ir kitų profesijų specialistu. Galime atrinkti darbuotojus jūsų planuojamam projektui, arba pasiūlyti subrangos darbus. Yra yra galimybe atrinkti darbuotojus gamybai: siuvėjai, staliai, suvirintojai MIG/MAG TIG būdų švietimui, ir kitos specialybes darbininkus, taip pat poras, šeimas kurių valandos kaina nuo 3,5 eur.
Statybininkai uždirba apie 4,5-7 eur į valandą. Arba pagal sutarta išdirbį.
Darbuotojų atrankos kaina priklauso nuo darbuotojų kiekio šalies, atlyginimo ir kitų sąlygų.
Darbo laikas nuo 8 iki 12 valandų per diena, 6 dienas per savaitę.
Darbuotojus atvežame tiesiai į Jūsų nurodytą vietą. Dokumentus tvarkome tik tu kandidatu, kurie atitiko Jūsų keliamus kriterijus.

Apmokėjimo sąlygas aptariame po užklausos gavimo ir įvertinus darbų sudėtingumą. Kaina svyruoja nuo 300 iki 500 eur už kandidatą.

Panašūs skelbimai