Pereiti į pagrindinį turinį

Anglų kalbos mokyklėlė vaikams Klaipėdoje

Kaina: 10000
Skelbimas perskaitytas: 1184

Apie

Siūlome mokytojai, kūrybingai asmenybei ar geram vadybininkui savo vardu perpirkti tarptautinės vaikų anglų kalbos mokyklos frančizę ir turėti jau nuo naujų metų ar nuo kitų mokslo metų pradžios veikiančią ir pilnai paruoštą darbo vietą sau ir dar 1-2 žmonėms.
O dabar detaliau:
Parduodama 6 sezonus Klaipėdoje dirbusi klientų gerai vertinama vaikų nuo 3 iki 12 metų tarptautinė anglų kalbos mokykla! Mokyklos standarto kūrėjai- britai, o šis verslo modelis jau paplitęs daugiau nei 40 pasaulio šalių!
Frančizė apima visą Vakarų Lietuvos teritoriją, t.y. yra galimybė steigti padalinius arba vykdyti veiklą Palangoje, Kretingoje, Gargžduose, Šilutėje ar Skuode.
Parduodamas verslas turi pilnai sukurtą mokymo metodiką 4 lygiams, klientų valdymo ir registracijos sistemą, Baldus administratoriaus darbo vietai ir mokymo klasėms, 3 LCD televizorius, 4 vaikų mokymo ir testavimo kompiuterius ir labai gerą administratoriaus stalinį kompiuterį Dell su reikalinga programine įranga.) Mokykla turi savo interneto svetainę ir FB paskyrą su maždaug 1200 sekėjų.
Potencialus klientų srautas per metus 50-100 Klientų. Priklausomai nuo išleistų pinigų reklamai. Didžioji mažųjų klientų dalis mokosi visus mokslo metus kartą per savaitę, t.y. 9 mėnesius.
Vykdant veiklą, vidutinės mėnesio pajamos 3500 EUR, Sąnaudos apie 2000 EUR.
Dėstytojai-mokytojai apmokyti motininėje kompanijoje Vilniuje.
Pardavimo priežastis-laiko stoka verslo vystymui dėl pasikeitusių šeimyninių aplinkybių.

Apsisprendusiems įsigyti šią franšizę, suteiksime visokeriopą pagalbą dėl reklaminės kampanijos, personalo apmokymų ir kito reikalingo know-how.
Parduodama tik frančizė, t.y licencija 9 metams Klaipėdos apskrityje su veiklai reikalingu inventoriumi ir know-how. Kaina 10000 EUR. Galime parduoti tik frančizę.
Galime parduoti kartu su įmone. T.y. perrašyti įmonės akcijas. Įmonė ne PVM mokėtojas, tad PVM prie kainos neprisidės.
Pirmą mėnesį konsultuosime dėl reklamos, personalo ar patalpų nuomos.
Ko jums gali dar prireikti, tai printeris, kurį padovanosime tuo atveju jei pirkėjas apsispręs perpirkti viską iš karto.

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai