Pereiti į pagrindinį turinį

Skaitmeninės rinkodaros agentūra

Kaina: 79000 Eur
Skelbimas perskaitytas: 613

Apie

Siūlome jums neįtikėtiną galimybę įsigyti subrendusią, į rezultatus orientuotą skaitmeninės rinkodaros agentūrą. Įmonė specializuojasi socialinių tinklų komunikacijos strategijose, administravime, turinio kūrime, dizaine bei reklamoje.
Įmonė veikia jau 6 metus ir per pastaruosius 2 metus, mūsų veiklos pajamos išaugo net 2 kartus. Komandą sudaro 6 nuolatiniai specialistai, kurių patirtis nuo 2 iki 5 metų, taip pat dirbame su 3 laisvai samdomais specialistais, kurie dalyvauja skubiuose ar nestandartiniuose projektuose.
2022 metų įmonės pajamos siekė 148,000 Eur, o 2023 metų pirmųjų 4 mėnesių – jau 57,000 Eur. Turime nuolatinių klientų portfelį, kurį sudaro 25-30 įmonių. Su klientais sudaromos metinės sutartys, kurios automatiškai pratęsiamos dar metams joms einant į pabaigą.
Verslo pardavimo paketą sudaro:
• Įmonė: (PVM mokėtojas);
• 2 internetiniai puslapiai (SEO optimizuoti);
• Socialiniai tinklai (FB, Instagram, LinkedIn);
• Parengti ir faktiškai vykdomi komunikacijos planas bei strategija;
• Turimos reklamos paskyros;
• Klientų ir tiekėjų sutartys.
Visa intelektualioji nuosavybė: kompanijos sukurtos dvi IT sistemos, kurių bendra investicija siekia daugiau kaip 380,000 Eur, o taip pat įmonės bei visų portfelio klientų sukurti komunikaciniai planai, rinkodaros strategijos, vizualai, tekstai,ir kt.;
Ofiso (Vilniaus centre) nuomos sutartis (su nutraukimo galimybe), taip pat ofiso įranga (7 stalai, 10 kėdžių ir kiti biuro baldai);
IT įranga – 5 PC, 1 nešiojamasis kompiuteris, 6 monitoriai ir kt.

Daugiau informacijos galėsime suteikti susitikimo metu.

Yra galimybė optimizuoti išlaidas bei pasiekti 3,000-4,000 Eur mėnesinį grynąjį pelną per mėnesį. Kompanija turi didžiulį plėtros ir augimo potencialą.
Svarbu paminėti, kad dabartinis savininkas aktyviai nedalyvauja veikloje. Verslo modelis bei dabartinis verslo pardavimo paketas parengtas sklandžiam veiklos perleidimui.
Verslo pardavimo kaina – 149,000 Eur.
Kaina be IT sistemų - 79,000 Eur.

Panašūs skelbimai