Pereiti į pagrindinį turinį

SKUBIAI Parduodamas verslas.

Kaina: 15000 eur.
Skelbimas perskaitytas: 1392

Apie

Parduodamas veikiantis greito maisto verslas - blyninė/ledainė su galimybe verslą vykdyti bet kurioje Lietuvos vietoje.

Parduodama įmonė - Mažoji bendrija (galima pirkti ir be įmonės), įrengtas mobilus-kilnojamas pastatas ir visa reikalinga įranga. Perduodamos sutartys su tiekėjais, facebook puslapis, idėjos tolimesniam verslo plėtojimui, klientų ratas ir t.t.

Mobilus-kilnojamas pastatas statytas naujas (ne konteineris), įrengtas ir pritaikytas greito maisto ruošimui, yra apie 25 m2 (7*3,5m.), yra medinė terasa. Vidaus išplanavimas labai patogus, gali patogiai dirbti 1-2 žmonės. Pastatas šildomas, galima dirbti ir žiemą, yra ir kondicionierius. Kartu parduodama visa įranga. Įranga profesionali, kokybiška (blynkepė, vaflinė, gruzdintuvė, vitrina, šaldytuvas, šaldiklis, kokteilių plaktuvas, mikseris, svarstyklės, kavos aparatas, minkštų ledų aparatas, kasos aparatas ir kt.).

Šiuo metu veikla vykdoma Derceklių km. Klaipėdos rajone (SB Dituva), Dituvos centre prie Rimi, turgaus. Būtų galima toliau vykdyti veiklą Dituvoje, žemės sklypas nuomojamas. Arba galima pastatą su visa įranga nusivežti į bet kurį Lietuvos kampelį ir ten vykdyti veiklą, tai ypač patogu, jei turite savo sklypą.

Kaina - 15 000 eur, su rimtais pirkėjais kaina derinama.

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai