Pereiti į pagrindinį turinį

PATALPOS SKIRTOS MĖSOS PERDIRBIMO CECHUI SU PROJEKTU VYSTYMUI

Kaina: 68000
Skelbimas perskaitytas:

Apie

Parduodamas 97,65 kv.m. pastatas, kuriame galima vykdyti gamybą. Pastatas pritaikytas mėsos perdirbimo cechui ar kitai veiklai susijusiai su maisto pramone. Pastatas rekonstruotas 2002 metais. Yra parengtas projektas pastato plėtrai - galimybė pastatą išplėsti iki 223 kv.m. Sklypo plotas 24,05 arai, teritorija apželdinta ir asfaltuota. Teritorija aptverta. Teritorijoje yra sargo būdelė.
Sklypas ribojasi su mišku ir upe Veiviržas. Galima įsirengti ir sodybą.

Žemės sklypo paskirtis - "Kitos paskirties žemė", naudojimo būdas - "Pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos". Yra gautas leidimas iš Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vystyti mėsos perdirbimo cechą pagal šią technologiją. Yra paruošta pilna architektūrinė dalis, sutvarkyta žemės dokumentacija, sutvarkyta sanitarinė apsaugos zona šiai veiklai (viskas išviešinta ir patvirtinta).

Yra atvesta elektra, galimybė pasididinti galią. Galima papildomai įsigyti vandens bokštą, kuris aptarnauja esamą pastatą ir kelis kaimyninius pastatus. Nuotekoms įkasti šuliniai, įkasta ir riebalų gaudyklė. Katilinėje yra paruošta vieta šildymo siurbliui, į patalpas išvedžiotas vamzdynas šildymui. Yra dušinė ir san. mazgas. Nuotraukose yra pavaizduotas esamas pastato planelis ir planelis pastato rekonstrukcijai.

Kaimynystėje randasi mėsos perdirbimo cechas.
Iki sklypo privažiavimas skalda 700 m. Kiti keliai asfaltuoti.
Šalia yra Vilkyčių traukinių stotis.
Iki Rimkų 22 km.
Iki Klaipėdos Jakų žiedo 28 km.

***DOMINA TIEK KEITIMAS, TIEK NUOMOS GALIMYBĖ***
Dėl apžiūros ar detalesnės informacijos prašom kreiptis telefonu arba el. paštu.

Panašūs skelbimai