Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas visus metus pelną nešantis verslas

Kaina: 5500
Skelbimas perskaitytas:

Apie

Parduodamas visus metus pelną nešantį verslas su įranga.

Puiku proga užsidirbti dirbant namuose!

Versle gaminama ir parduodama: marškinėliai, džemperiai, kojinės ir kt. su norimais užrašais, taip pat įvairūs lipdukai (ant automobilio stiklo, numerių rėmeliai, informacinės lentelės, sedėjimo planai ir kt.), taip pat graviruojame lazeriu gražius pakabukus raktams, tušinukus, šaukštelius.
Darbas vyksta visus metus, nes sezoniškumo čia nėra (metinės šventės, Valentino diena, gimtadieniai, jubiliejai, krikštynos, vestuvės, užsakymai įmonėms ir t.t.)

Į verslą įeina:

Amerikietiškas termo presas STAHLS (kaitina tolygiai paviršių, itin lengva dirbti, daiktas praktiškai amžinas) IDEALAUS STOVIO.
GCC Expert 61cm ploteris/pjaustyklė plėvelėms pjauti, taip pat ne kiniškas, o rimtas daiktas. Pridedami dar 3 papildomi peiliukai, instrukcijos, programinė įranga, sertifikatai. IDEALAUS STOVIO
Facebook puslapis su daugiau nei 2 tūkst. sekėjų (surinktų organiškai, per daugiau nei 2 metus) per kurį ir vykdoma prekyba. Į reklamą buvo investuota nemažai pinigų, kad surinkti visus siekėjus.
Tikrai daugybė medžiagų, kurių užteks parduoti, kad atsipirktų visas šis verslas! (pakabukai, tušinukai, šaukštai, plėvelės marškinėliams gaminti, dėžutės, vokai visokių dydžių ir t.t.
Visas pagalbos paketas perkant, dirbant, apmokinsiu dirbti su įranga (tikrai labai nesudėtinga!). Papasakosiu kaip viską vykdyti oficialiai, kokią veiklos formą pasirinkti.
Visi reikalingi tiekėjai, iš kur perkamos medžiagos - geriausia kaina.
Ateities planai, kaip galima plėstis, kaip daugiau uždirbti.
Visos smulkmenos, tokios kaip katalogai, replytės, peiliukai ir t.t.

P.S. Graviravimo lazeris į kainą neįeina, bet turiu pasiūlymą dėl jo, kreiptis asmeniškai.

Ko Jums reikės ?
- Tik kompiuterio su internetu, noro dirbti ir užsidirbti.

Kokia apyvarta ?
Metinė apyvarta yra apie 15 - 20 tūkst. Eur (kadangi šių prekių savikaina yra labai maža, tad didžioji dalis šios sumos - grynasis pelnas. Tad atsiperkamumas ~ 6 mėn.

Kodėl parduodame ?
- Pradedame prekyba nišiniu produktu Lietuvoje, tad šitam verslui nebelieka laiko.

Parduodamas turtas yra įmonės, tad išrašysiu sąskaitą faktūra.

KAINA DERINAMA

Panašūs skelbimai